Inici / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Mostrant 601 - 700 obres d'un total de 3341.
Títolorden descendente Gènere Autor(s) Any
Banda Música Nueva de Alcoy Pasdoble Francisco Esteve Pastor
Bandeja de flores Pasdoble Antonio Andreu Torrecilla 1986
Bandera y Banderín Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1982
Bando moro Marxa mora José Mª Ferrero Pastor 1958
Bando Moro de Caravaca de la Cruz Marxa mora Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1993
Bañeres Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho
Banu Marin Marxa mora Vicente Juan Sanoguera Rubio 2013
Barber Capità Marxa mora Luis Belda Cerdá 2012
Barceló de Sax Pasdoble José Insa Martínez 1980
Barranch Marxa cristiana Francisco Amaya Martínez 2015
Bassa dels peixos Pasdoble Justo Sansalvador Cortés
Bastaixos Marxa cristiana Pere Sanz Alcover 2010
Batalla imperial Música incidental Francisco Amaya Martínez
Batallers Marxa cristiana Ramon Garcia i Soler 1999
Batiste Conill Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1992
Batiste Serra Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1977
Bautista, Batiste i Batistet Pasdoble Vicent Pérez i Esteban
Bayt Lahm Marxa mora Vicent Pérez i Esteban 2018
Beatriz Capitana Mora Marxa mora Miguel Ángel Sarrió Nadal 2002
Bedu'iina Marxa mora Vicent Mengual Caudeli 2016
Bedu-Issa Marxa mora José Joaquín Sanjuán Ferrero
Beduinas de Villena Marxa mora Manuel Castelló Rizo
Beduinos de Novelda Marxa mora Jesús Mula Martínez 1998
Beduinos de Petrer Marxa mora José Insa Martínez 1988
Beduinos de Petrer Pasdoble Ricardo Planelles Torregrosa 2010
Beduins Marxa mora Emiliano Pastor Valero 1987
Beduïns de Sumacàrcer Marxa mora Josep Ros García 2010
Begoña Marxa mora Juan Carlos Sempere Bomboí 2001
Bekir-Mariola Marxa cristiana Damián Molina Beneyto 2011
Bellaguarda Marxa cristiana Ferran Ferrando Doménech 2004
Belsaí Marxa mora Saül Gómez Soler 2012
Ben Al-Sahagui Marxa mora Francisco Valor Llorens 2001
Ben Bufats Marxa mora Enrique Hernandis Martínez 2003
Ben Etnen Marxa mora Juan Giménez Cerezo 1998
Ben Hudzail Marxa mora José Mª Valls Satorres 1980
Ben Hulem Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 2008
BEN PAUET Marxa mora Enrique Torró Insa
Ben Yucef Marxa mora José Aparicio Peiró 2002
Ben-Amer Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1974
Ben-Hixamen Marxa mora Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1985
Ben-Tariks Marxa mora Enrique Hernandis Martínez
Benalacant Jossach Marxa mora Justo Sansalvador Cortés
Benarrai Marxa mora Vicente Gabriel Casanova Martínez 2018
Benataire Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2004
Benditos Marxa mora Francisco Valor Llorens 2010
Benedicamus Domino Música incidental Francisco Amaya Martínez 2015
Beneixamut Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1985
Benetaire Pasdoble Rafael Alcaraz Ramis
Benexar Pasdoble Fernando Tormo Ibáñez
Beni David Marxa mora Gregorio Casasempere Gisbert 2005
Benicadell Pasdoble Joan Enric Canet Todolí 1991
Benifat Marxa mora Fco. José Martínez Gallego 2002
Beniheres Marxa mora Carlos Pellicer Andrés 2011
Benilloba Pasdoble Tomás Olcina Ribes
Benimerines Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1982
Benimerines Marxa mora José Albert Hurtado
Benimerins Pasdoble Daniel Ferrero Silvage 2005
Benimerins de Ontinyent Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 1991
Benimussa Marxa mora Antoni de la Asunción 2006
Benisamayo, l'alqueria mora Marxa mora José Joaquín Sanjuán Ferrero 2014
Benissoda Pasdoble Óscar Sempere Francés
Benixbohemia Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1996
Benixerrajs Marxa mora Camilo Pérez Laporta 1904
Benjamín Palencia Pasdoble Francisco Pérez Devesa 1973
Bequeteros a ratllar Pasdoble Gustavo Pascual Falcó
Bere Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2008
Berebers d'Altea Marxa mora Jaime Fco. Ripoll Martins 2003
Berenguer & Pastor Pasdoble Javier Ureña Andreu
Berenguers Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1982
Berlubia Marxa mora Ricardo Planelles Torregrosa 2019
Bernardo de Ibi Pasdoble Juan Manuel Molina Millá 2005
Bernardo el tamboré Pasdoble Juan Manuel Molina Millá
Bernardo el tamborer Pasdoble Miguel Ángel Mas Mataix
Bernesga Pasdoble Justo Sansalvador Cortés
Berserkir Marxa cristiana Juan Soler Sellés 2019
Beto Pasdoble Josep Vicent Egea Insa 2002
Betry Marxa cristiana José Rafael Pascual Vilaplana 2008
Bexumea Marxa cristiana Sergi Pastor 2001
Bicentenari Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1996
Bicolor Pasdoble Alfredo Alberola Sempere 1970
Bidayä Marxa mora Enrique Alborch Tarrasó 2019
Bien por los Nazaríes Pasdoble Manuel Carrascosa García
Bisbe Mossàrab Pasdoble Miguel Ángel Sarrió Nadal 1996
Biscaïns 1957 Marxa cristiana José Javier Sanz Vila
Biscaïns d'Onil Marxa cristiana Miguel Ángel Mas Mataix 2001
Bitrir Marxa mora Juan José Poveda
Blai Pasdoble Miguel Ángel Ibiza Zaragozá 2004
Blanca de Castilla Marxa cristiana Alejandro Samper Báidez 2011
Blanquets de Biar Marxa cristiana Ildefonso San Cristóbal Ferriz
Blasco i Rexol Pasdoble José Salvador González Moreno 2015
Blasmape Pasdoble Jesús Mula Martínez
Blau i Nacre Marxa mora Saül Gómez Soler 2006
Blavets de Biar Pasdoble Ildefonso San Cristóbal Ferriz
Boabdil (L'últim Rei Nazarí) Marxa mora José Joaquín Sanjuán Ferrero 2002
Bocairent 1984, Homenatge als meus pares Pasdoble Jaume Blai Santonja Espinós 2004
BOCAIRENT MORO Marxa mora Enrique Torró Insa
Bocairente Pasdoble Victor Olcina Blasco
Bocas de la Isla Pasdoble Camilo Pérez Monllor
Bodas de Oro Pasdoble Rafael Alcaraz Ramis
Bohemios del 29 Pasdoble José Pérez Vilaplana 1955
Páginas

Bibliografia i fonts consultades

Així com compositors consultats personalment.