Inici / Catàleg d'obres

Catàleg d'obres

Mostrant 1301 - 1400 obres d'un total de 2405.
Títolorden descendente Gènere Autor(s) Any
Jose Antonio Navarro Pasdoble José Insa Martínez
Jose Canto Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1972
José Carlos Pasdoble José Albero Francés
José el del bajo Pasdoble Antonio Milán Juan 2015
José Francés "El xixonenc" Pasdoble Rafael Mullor Grau 1986
José Gras Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1988
José Grau Marxa mora Ernesto García Climent 2013
Jose Ignacio Marxa cristiana José Insa Martínez
Jose Jorge Marxa mora Miguel Aparicio Navarro 1995
José Luis Olmo, Presidente Pasdoble Juan Manuel Molina Millá
José Luis Valero Pasdoble José Teruel Vidal
José Miguel Pròsper Pasdoble José Salvador González Moreno 2014
Jose Mª Belda Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1952
José Mª Molina Pasdoble José Albero Francés
José Rafael Pasdoble Rafael Alcaraz Ramis
Josele "el de la Llana" Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1984
Josep, el capità tuareg Marxa mora José Vicente Asensi Seva 2011
Jóvenes Tuaregs Marxa mora José Javier Sanz Vila
Jovi Ambaixador Marxa cristiana Jaume Moscardó Tudela 2017
Juan Capel Marxa mora Miguel Aparicio Navarro 1996
Juan Chato de Lorcha Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1984
Juan de Joanes Pasdoble Camilo Pérez Laporta
Juan Emilio Pasdoble José Albero Francés
Juan Emilio Bru Marxa mora Llorenç Belda i Juan 1999
Juan Faubel Pasdoble José Insa Martínez
Juan Lloret "El Barberà" Marxa mora Jaime Fco. Ripoll Martins 2010
Juan Manuel Pasdoble Juan Manuel Molina Payá 1976
Juan Pablo Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho
Juan Rico Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1988
Juan Tomás Silvestre Pasdoble José Mª Valls Satorres 1979
Juan Torregrosa Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho 1958
Juanín Pasdoble Ramon Garcia i Soler 2008
Juanito "El Jarri" Pasdoble Ignacio Sánchez Navarro 2003
Juanito bajoquero Pasdoble José Insa Martínez
Juanito el president Pasdoble Francisco Esteve Pastor
Juanjo Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1986
Juanjo de Callosa Marxa mora Miguel Aparicio Navarro 1990
Juanjo y Natalia Marxa cristiana José Lillo 2017
Julgae Pasdoble Loreto Belda Pérez 2018
Júlia Marxa cristiana Enrique Alborch Tarrasó 2014
Julio Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 1995
Julio Pastor Pasdoble Amando Blanquer Ponsoda 1954
Justicia Pasdoble José Alfosea Pastor 1942
Juvabo Marxa cristiana Carlos Montesinos Parra 2007
Juvabo Marxa cristiana Enrique Montesinos Parra 2007
KABIL BEN MAZURC Marxa mora Vicent Pérez i Esteban 2009
Kabylie Marxa mora Francisco Valor Llorens 2010
KADESH Ballet Saül Gómez Soler 2017
Kalimeros Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1993
Kansbar Marxa mora José Conejero Olcina
KAPYTAN Marxa mora Saül Gómez Soler 2018
Keko Pasdoble Juan Carlos Sempere Bomboí 2016
Kel Tenere Ballet Juan Carlos Sempere Bomboí 2008
Keldia Marxa cristiana Ernesto García Climent 2012
Kerima Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho
Kerrecle Pasdoble Antonio Milán Juan 1995
Khafaja Marxa mora Carlos Pellicer Andrés 2004
Khawla Bint Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 2013
Kike "El Gallo" Marxa mora José Rafael Pascual Vilaplana 2011
Kissel Pasdoble Rafael Alcaraz Ramis
Kleber Pasdoble-marxa Miguel Aparicio Navarro 1997
Krouger Pasdoble Camilo Pérez Laporta 1900
L'abegot Pasdoble José Pérez Vilaplana
L'acapte Marxa mora Miguel Aparicio Navarro 1984
L'aguileta Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1988
L'Albergina Marxa mora Enrique Hernandis Martínez 2002
L'Alcàsser Contestà Pasdoble José Francisco Molina Pérez
L'alcoià Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1986
L'alfabeguera Pasdoble Josep Ferrero Forcada 2016
L'Alfaquí Marxa mora José Antonio Boluda Ponce 2015
L'Alferis Pasdoble José Seva Cabrera 1915
L'Almoravid d'Elx Marxa mora Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1989
L'altet dels canons Marxa cristiana José Rafael Pascual Vilaplana 1989
L'ambaixador Marxa mora Amando Blanquer Ponsoda 1958
L'ambaixador cristià Marxa cristiana Rafael Mullor Grau 1982
L'auelo Nasio Pasdoble Josep Ros García 2014
L'Avanç Pasdoble Luis Seguí i Compañ 2013
L'eixabego Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1984
L'Enguerí Marxa cristiana José Mª Valls Satorres 1994
L'enreixat Pasdoble José Mª Valls Satorres 2013
L'Entrà Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho 1971
L'Entrá Pasdoble Manuel Parra Bernabeu
L'entrà de la kàbila “Ben kurda” Marxa mora Camilo Pérez Monllor 1919
L'entrà dels negres Marxa mora Rafael Mullor Grau 1985
L'Illa Marxa mora Carlos Pellicer Andrés 2005
L'Ofrena Pasdoble Ramon Garcia i Soler 2014
La alfombra Pasdoble José Pérez Vilaplana
La Alhambra Marxa mora Camilo Pérez Laporta 1907
La Armonía Pasdoble Juan Ángel Amorós
La Artística de Novelda Pasdoble Jesús Mula Martínez 2006
La batalla d'Alcoi Ballet Juan Carlos Sempere Bomboí 2011
La blanca Marxa cristiana Juan Carlos Sempere Bomboí 2002
La Bodega Pasdoble Octavio J. Peidró Padilla 2010
La burra Tomasa Pasdoble José Pérez Vilaplana
La canción del harén Marxa mora Camilo Pérez Laporta 1907
La Casa de las Chirimías Marxa mora José Mª Valls Satorres 2014
La Colla Marxa mora Saül Gómez Soler 2004
La Comisión Pasdoble Manuel Carrascosa García 1974
La Conquesta Marxa cristiana Alfonso Yépez Santamaría 2008
La diana dels Ligeros Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 2007

Páginas

Bibliografia i fonts consultades

Així com compositors consultats personalment.