Inici / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Mostrant 3701 - 3800 obres d'un total de 4837.
Títolordenar ascendente Gènere Autor(s) Any
Capità 98 Pasdoble Juan Calatayud Castelló 1998
Capità 1983 Fanfàrria José Mª Valls Satorres 1983
Capes i Llances Pasdoble José Manuel Mogino Martínez
Capellino Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1981
Capel Marxa mora Miguel Aparicio Navarro 1991
Cap i Tro Pasdoble Mario Roig Vila 2017
Cap Cadíes Marxa mora Francisco Valor Llorens 2006
Canut 150 Pasdoble-marxa Àngel Vidal Pérez 2018
Cantos de mi tierra Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1976
Canto a Jumilla Pasdoble Antonio Milán Juan 1996
Canticus Música incidental Jorge Company Camarasa 2011
Canticum Marxa cristiana José Miguel Fayos Jordán 2006
Cantalar Pasdoble José Aparicio Peiró
Cantal Roig Marxa cristiana Carlos Pellicer Andrés 2003
Canta Tenerife Pasdoble Santiago Reig Pascual
Cant d'Al·leluia Marxa cristiana José Francisco Molina Pérez
Canonge Soler Pasdoble José Insa Martínez
Canoners Pasdoble Paco Vila 2009
Canisio, un home de Sant Roc Pasdoble Sergio Mira Jordán
Canillas Marxa cristiana Óscar Sempere Francés
Canelobre Marxa mora Ernesto García Climent 1997
Cándido Capità Cristià Marxa cristiana Daniel Ferrero Silvage 2007
Candela Pasdoble Rafael Lledó García
Cançons Festeres Pasdoble Vicente Genís Nadal
Canción Pirata Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho
Camps de Festa Marxa mora José Chafino Mira 1997
Campeador 2001 Marxa cristiana Francisco Amat García 2001
Campanario de mi pueblo Pasdoble José Carbonell García
Campamento árabe Marxa mora Bernabé Sanchis Porta 1972
Camino marcial Pasdoble José Ruiz Gasch
Camino de Zeluán Marxa mora Camilo Pérez Laporta 1912
Camino de Rosas Pasdoble José Franco y Ribate
Camino de los Alamicos Pasdoble Alberto Pardo Caturla
Camino a la coma Pasdoble Manuel Bosca Antolín
Caminando por el desierto Marxa mora Pilar Mompó Aracil
Caminando al desierto Marxa mora Camilo Pérez Laporta 1912
Camilo Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho
Cameto i Perigüell Marxa cristiana Blai Molina Calatayud 2003
Camareras 89 Pasdoble Daniel Ferrero Silvage 1989
Calzados Montecir Pasdoble Juan Ángel Amorós 1971
Calpe Pasdoble Fernando Penella Vicens
Callosa en festes Pasdoble José Vicente Asensi Seva 1990
Calle Mayor Pasdoble José Insa Martínez
Calle de la Cruz Pasdoble Antonio Calatayud Vañó
Califas Marxa mora Ricardo Mollá Albero 2012
Califach Marxa mora Jaime Fco. Ripoll Martins
Califa i Capità Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1984
Calavia Pasdoble Carlos Pellicer Andrés 2004
Calatrava Pasdoble Miguel Villar González
Calafat Pasdoble Antonio Ferrándiz Montava
Caíd Ballet Saül Gómez Soler 2011
Caid Marxa mora Azael Tormo Muñoz
Caid Marxa mora José Ferrándiz Fernández
Cagamistos capità Marxa cristiana José Pérez Vilaplana 1990
Cafisaes Marxa mora Ramón Lorente 2015
Café y Copa Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1986
Café Sou Pasdoble Antonio Casa Ridaura
Café Licor y Tares Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1984
Cadenas y Esmeralda Marxa cristiana Patricia Peinado Brotons 2011
Cadelavir 70 Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1971
Cachasa Marxa masera José Rafael Pascual Vilaplana 2008
Càbiles 1969 Marxa mora Juan Carlos Sempere Bomboí 2019
CÁBILA ALMORÁVIDES Marxa mora Enrique Torró Insa
Caballo Loco Marxa mora Rodrigo Fuentes García 2014
Caballo Loco Marxa mora Francisco Amat García 2014
Caballeros Templarios Marxa cristiana Damián Molina Beneyto 2007
Caballeros Templarios Marxa cristiana José Teruel Vidal
Caballeros Halcones Pasdoble José Insa Martínez
Caballeros del Rey Jaime I de Altozano Pasdoble Antonio Carrillos Colomina
Caballeros del Rey Marxa cristiana Margarita Muñoz Escolar 2004
Caballeros de Siul Marxa cristiana Cristian Marco Alacid 2012
Caballeros de San Juan de Jerusalén Pasdoble Antonio Martínez Nevado
Caballeros de San Jorge Pasdoble José Antonio Martínez Meca
Caballeros de Navarra Marxa cristiana Ignacio Sánchez Navarro 1990
Caballeros de la Mano Alada Marxa cristiana José Teruel Vidal
Caballeros de Guante Blanco Pasdoble Juan Manuel Molina Millá
Caballeros de Eslava Marxa cristiana Luis Ramón Rodríguez Lorenzo 2009
Caballeros de Cardona Pasdoble Miguel Villar González
Caballero Halcón Marxa cristiana Pedro Joaquín Francés Sanjuán 2005
Caballero Don Jorge Marxa cristiana Gaspar Ángel Tortosa Urrea 2010
CABALLERÍA MINISTERIAL Pasdoble-marxa Enrique Torró Insa
Caballería Contestana-El Canut Pasdoble Joaquín Sansalvador Moltó
Buzauq Marxa mora Ernesto García Climent 2000
Buscant un bort Marxa mora Gustavo Pascual Falcó 1945
Burgos Pasdoble Justo Sansalvador Cortés
Bunyols Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1980
BUMMA Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1982
Bulla y jaleo Pasdoble Regino Navajas Martínez
Bukayrân Pasdoble José Rafael Pascual Vilaplana 2014
Bucaners Marxa cristiana Ramon Garcia i Soler 2006
Bucaneros d'Ontinyent Marxa cristiana Miguel Ángel Sarrió Nadal 1991
Bucanera Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2012
Buba Marxa mora Saül Gómez Soler 2008
Broquer d'or Pasdoble José Pérez Vilaplana
Brisas Otoñales Pasdoble Miguel Gimeno Puchalt
Brisas del Turia Pasdoble Antonio Martí Vidal
Brisas del Júcar Pasdoble José Teruel Vidal 2008
Brisas del Clariano Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1969
Brisas del Cerrón Pasdoble Felipe García Atienzar 2013
Brisas del Alberri Pasdoble Enrique Castro Gamarra 1958
Páginas