Inici / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Mostrant 5101 - 5200 obres d'un total de 5509.
Títol de l'obra Modalitatorden descendente Autoria Any
Amo y Señor Marxa cristiana Sergi Querol i Tormo 2008
Blanquets de Biar Marxa cristiana Ildefonso San Cristóbal Ferriz -
Templarios Marxa cristiana Damián Molina Beneyto 2007
Mariners 2019 Marxa cristiana Aaron Mompó López 2019
Manolo El Carnisser Marxa cristiana Óscar Sempere Francés 2001
ANIMAE Marxa cristiana Vicent Giner Albert 2011
Roncesvalles Marxa cristiana Enrique Orquín Aleixandre 2016
Duque de Maqueda Marxa cristiana Antonio Espín Moreno -
Milanés Marxa cristiana Santiago Revert Cantó 2008
Cristians de Sumacàrcer Marxa cristiana Antonio Pons García -
Marxa dels Creuats Marxa cristiana José Mª Valls Satorres 1989
Bitrir Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2020
Tino Herrera Marxa cristiana Amando Blanquer Ponsoda 1995
Ja baixa l'àguila Marxa cristiana Francisco Esteve Pastor 1975
El temps dels herois Marxa cristiana Ernesto García Climent 2004
Carda Marxa cristiana Miguel Ángel Sarrió Nadal 2000
Abril Marxa cristiana Lusa Monllor Mollà 2005
Catalans de La Vila Joiosa Marxa cristiana Toni Salvador Climent 2018
Almería, músic i fester Marxa cristiana José Mª Valls Satorres 2015
Gràcies Creuats (In Jerusalem) Marxa cristiana Gregorio Casasempere Gisbert 2006
Rafa Capità Marxa cristiana Damián Molina Beneyto 2001
Astur i guerrer Marxa cristiana Miguel Ángel Mas Mataix 2018
La Leyenda del Cid Marxa cristiana Miguel Ángel Mas Mataix 2007
Antonio Llinares Marxa cristiana José Muriel Bravo 2005
El conqueridor Marxa cristiana José Mª Valls Satorres 1980
Abelalba Marxa cristiana Benedicto Mazón Espí 2008
Selegna Marxa cristiana Felipe Galera Mullor 2015
Masovers de l'hivern Marxa cristiana Saül Gómez Soler 2018
Mora, capità cristià Marxa cristiana Damià Soler Vañó 1992
Triomfar Marxa cristiana Ramón Mas López -
Radio Cocentaina Marxa cristiana Vicente Cortés Fernández -
Creuats de Sant Blai Marxa cristiana Rubén Penadés Silvestre -
María Asunción Marxa cristiana Víctor Montoya Prieto 2005
Christianus-Ximena Marxa cristiana Alfredo Miralles 2012
Tirant i Carmesina Marxa cristiana Miguel Ángel Ibiza Zaragozá 2008
Desperta Almogávar Marxa cristiana José Miguel Ruiz 2017
Monjes y guerreros Marxa cristiana Enrique Ródenas Alfaro 2018
Conquistadores Marxa cristiana Francisco José Villaescusa López 2011
Arqueros Marxa cristiana Pablo J. Verdú Fernández 2018
El ti Santiago el Rull Marxa cristiana José Elias Aybar Moscardó -
Caballeros Templarios Marxa cristiana Miguel Brotons Pérez -
Pirata i músic Marxa cristiana Ximo Guardiola Cano 2015
Jerusalem, Terra Santa Marxa cristiana José Joaquín Sanjuán Ferrero 2001
Juanjo y Natalia Marxa cristiana José Lillo 2017
De fang Marxa cristiana José Rafael Pascual Vilaplana 2008
Cruzada 83 Marxa cristiana José Pérez Vilaplana 1983
Porra i destral Marxa cristiana Jesús Barberá Fontana 2003
Rebombori Marxa cristiana Josep Vicent Egea Insa 2000
Cris Marxa cristiana Carlos Montesinos Parra 2017
De la vila al regall Marxa cristiana Daniel Ferrero Silvage 1997
Diafebus Marxa cristiana Saül Gómez Soler 1999
Xufa capità Marxa cristiana Jaime Fco. Ripoll Martins 2011
Almugâwir Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2013
Trino Ambaixador Marxa cristiana José Salvador González Moreno 2007
Reika Khaligi Ballet Francisco Valor Llorens 2011
Callarís Ballet Rubén Penadés Silvestre 2016
Dolça Eina Ballet Juan Fco. Sanjuán Rodrigo 2016
Roda Celest Ballet Saül Gómez Soler 2009
Déu del foc Ballet Rafael Mullor Grau 1996
Nefir Ballet Jordi Bernàcer 2000
Aura Ballet Miguel Ángel Mas Mataix 2017
Pit-tuka Ballet Rafael Lledó García -
Teatre de foc Ballet Ernesto García Climent 2002
L'Adalid Ballet Àngel Lluís Ferrando 1995
Wallima Azraq Ballet Daniel Tormo Soler 2016
Laura Lledó Ballet Rafael Lledó García -
Al-Khidr Ballet Saül Gómez Soler 2018
KADESH Ballet Saül Gómez Soler 2017
Zoc Ballet Jordi Bernàcer 2000
Saladí exultant Ballet Benedicto Ripoll Belda 2007
Atungulu Ballet Benedicto Ripoll Belda 2001
Thor Ballet Saül Gómez Soler 2010
El bou de foc Ballet Rubén Penadés Silvestre 2015
Al-Qamar Ballet Germán Estévez 2013
El ball dels vents Ballet José Conejero Olcina -
Foscor Ballet Saül Gómez Soler 2016
Dimní Ballet Saül Gómez Soler 2009
Víspera Ballet Jordi Bernàcer 2000
Dei gratia rex Ballet Mario Roig Vila 2008
Mascarada Ballet Àngel Lluís Ferrando 1993
Capitán Andaluces Ballet Rafael Mullor Grau 1996
La batalla d'Alcoi Ballet Juan Carlos Sempere Bomboí 2011
Pere l'ermità Ballet Benedicto Ripoll Belda 2006
Arenes Ballet Francisco Valor Llorens 2001
Draps bruts Ballet Francisco Valor Llorens 2007
Fantasia almogàvar Ballet Marcos Gandia Conejero 1988
La primavera Ballet Josep Lluís Valldecabres 1998
Ombres Ballet Saül Gómez Soler 2018
Llibertat Ballet Francisco Valor Llorens 2014
Drac Ballet José Mª Valls Satorres 1999
Lleons del Cid Ballet Jesús Barberá Fontana 2009
Verí Ballet Saül Gómez Soler 2010
Daca bailemos, carillo Ballet Francisco Amaya Martínez 2015
Anerol Ballet Luis Sanz 2008
Immortal Ballet Francisco Valor Llorens 2011
Judith Ballet Marcos Verdú Verdú -
Seduït per la cort Ballet Àngel Lluís Ferrando 2008
Terra contrabandista Ballet José Antonio Boluda Ponce -
Pos Ludi Ballet Àngel Lluís Ferrando 1995
Dansa de les tres cultures Ballet Francisco Amaya Martínez 2016
Páginas