Inici / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Mostrant 1 - 100 obres d'un total de 5525.
Títol de l'obra Modalitatorden descendente Autoria Any
Jerónimo Pasdoble Miguel Ángel Mas Mataix -
Pedreguer 2007 Pasdoble Miguel Ángel Ibiza Zaragozá 2007
Victorino Sánchez Pasdoble Alejandro Samper Báidez 2013
Juventud ibense Pasdoble José Carbonell García 1941
Capes i Llances Pasdoble José Manuel Mogino Martínez -
La primera diana Pasdoble Juan Cantó Francés 1880
Diego Corrientes Pasdoble Francis J. 2019
El sentón Pasdoble José María Bellver -
Jeques "La Filà" Pasdoble José Ángel Carmona Parra 1996
Embrujo de Anna Pasdoble Rafael Doménech Pardo -
VILLENA 4 DE SETEMBRE Pasdoble Enrique Torró Insa -
Cargos Festeros “Villena 2000” Pasdoble Gaspar Ángel Tortosa Urrea 2000
Anima de Serpis Pasdoble Miguel Villar González -
Amado Pasdoble Ramon Garcia i Soler 2004
7 de Abril Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1994
Agrupació Musical Serpis Pasdoble Luis Belda Cerdá 2015
Bulla y jaleo Pasdoble Regino Navajas Martínez -
Musulmanes medio Siglo Pasdoble Alberto Pardo Caturla -
El guerrillero Pasdoble Camilo Pérez Laporta -
Turista Pasdoble Evaristo Pérez Monllor 1911
Aurora levantina Pasdoble Joaquín Sansalvador Moltó -
De Valencia a Almusafes Pasdoble Francisco Esteve Pastor -
Sorolla Pasdoble Miguel Ángel Mas Mataix -
Shekmeth Pasdoble José Joaquín Sanjuán Ferrero 2004
Quatre Borts Pasdoble Ignacio García Vidal -
El Sinc de Copes Pasdoble Antonio Casa Ridaura -
Las nietas de "La Amor" Pasdoble José Damian Cascales Sánchez 2018
El dianer alcoià Pasdoble José Gómez Villa 1967
Palomar en fiestas Pasdoble Vicente Guerrero Guerrero 1981
Kilómetro lanzado Pasdoble Manuel Bosca Antolín -
Ibi Pasdoble José Carbonell García -
Reme Orts Pasdoble Vicente Cortés Fernández -
Novetat en festes Pasdoble Antonio Ferrándiz Montava -
La villa del pino Pasdoble Francisco Pérez Devesa -
Justicia Pasdoble José Alfosea Pastor 1942
El ocho de Septiembre Pasdoble Juan Ángel Amorós -
JAIM Pasdoble José Rafael Pascual Vilaplana 2000
Pura casta Pasdoble Paco Baenas 2012
Semita Proprius Pasdoble José Francisco Molina Pérez 2004
Dia feliz Pasdoble Enrique Orts Pastor -
Alegria de premit Pasdoble José Pérez Ballester -
La Vila Xocolatera Pasdoble Nazario Isidro Sellés 2000
Ferribusteri Pasdoble Camilo Pérez Monllor -
El bequetero Pasdoble Gustavo Pascual Falcó 1942
El Tío Ramón Pasdoble Salvador Salvá Sapena 1976
Gitana Pasdoble Benedicto Ripoll Belda 1995
Sant Cristòfol Pasdoble Justo Sansalvador Cortés -
San Blas 80 Pasdoble Salvador Silla Folgado 1980
La diana dels Ligeros Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 2007
El bote Pasdoble Saül Gómez Soler 2009
Los tres pepes y... Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1984
Luchando Pasdoble Fernando Tormo Ibáñez -
Locutor Vicente Hipólito Pasdoble Jesús Mula Martínez 1995
Llauradors aigüers Pasdoble Antonio Carrillos Colomina 2006
Capità 98 Pasdoble Juan Calatayud Castelló 1998
Luis Vañó Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1960
Barceló de Sax Pasdoble José Insa Martínez 1980
El Cavall Bernat Pasdoble José Insa Martínez -
Eusem Pasdoble Pablo J. Verdú Fernández 2015
Espino Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho -
Manolo Sanchís Pasdoble José Insa Martínez -
Paco i Rovira Pasdoble Antoni Alburquerque Subirats -
Cides de San Blas Pasdoble Antonio Carrillos Colomina 1984
1903 Pasdoble Enrique Alborch Tarrasó 2000
Ramón Segura Pasdoble Antonio Carrillos Colomina -
Estudiantes 95 Pasdoble Juan Manuel Molina Millá 1995
Tonio Pasdoble Óscar Sempere Francés 2012
Artistas contestanos Pasdoble Nicanor Hidalgo Velasco -
Xavicu Pasdoble Rafael Lledó García -
Los toros de Sanlucar Pasdoble Santiago Reig Pascual -
Luis "El Pasiego" Pasdoble Sergio Mira Jordán 2010
Gracia Cristiana Pasdoble Antonio Milán Juan -
Pasodoble a Davinia Pasdoble Víctor Montoya Prieto -
El paellero Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho -
El Regumello Pasdoble Ferran Campos Valdés -
Raquel Berenguer Pasdoble Óscar Sempere Francés 2018
Florencio Guerra Pasdoble Gaspar Ángel Tortosa Urrea -
Oída y temida Pasdoble Josep D. Cano Gracià 2017
Federico Bañuls Pasdoble Jacobo Ferrer Cortell 1996
Imposibles Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1976
Víctor Mira Pasdoble Núria Francés Miralles 1998
Fernando Forner Pasdoble Jaime Fco. Ripoll Martins -
Remigio Torró Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho -
El camino Pasdoble Josep Vicent Egea Insa 2000
A mitges Pasdoble Jaime Fco. Ripoll Martins 2002
Pepe el sentat Pasdoble Francisco Amaya Martínez 2011
Eduardo Borrás Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1973
Benamaurel Pasdoble José Antonio Blesa Egea 2009
Sant Jordiet 1952 Pasdoble Alfredo Alberola Sempere 1954
Kissel Pasdoble Rafael Alcaraz Ramis -
¡Ya estoy aquí! Pasdoble Julio Laporta Hellín -
Caballeros de San Jorge Pasdoble José Antonio Martínez Meca -
El chiqui Pasdoble Ramón Mas López -
Pirates de Muro Pasdoble Vicente Cortés Fernández -
Regina Nostra Pasdoble Mario Roig Vila 2012
Real Club Náutico de Valencia Pasdoble Salvador Chuliá Hernández 1994
El Moll Pasdoble Francisco José Fernández Vicedo -
Silvestre Pasdoble José Conejero Olcina -
Barajas Pasdoble Quintín Esquembre Sáez -
Luisa Verdú Pasdoble Josep Perpinyà i Ferriz 2018
Páginas