Inici / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Mostrant 701 - 800 obres d'un total de 5613.
Títol de l'obraordenar ascendente Modalitat Autoria Any
Sangre de artista Pasdoble Jaime Teixidor Dalmau -
Sangre azul, Pitrikis 99 Marxa mora Nuria Amat Álvarez 1999
Sang Muladí Marxa mora Ignacio García Vidal 2014
Sandra del Toro Pasdoble Salvador Chuliá Hernández 2003
Sanctus Calix Marxa cristiana Alejandro Samper Báidez 2013
Sancho Marxa mora Vicente Cortés Fernández -
Sanchis Capità Marxa mora José Salvador González Moreno 2012
SAN MIGUEL, 3-BIS Pasdoble Óscar Sempere Francés 2002
San Jorge Pasdoble Julio Laporta Hellín 1907
San Hipólito Pasdoble Joaquín Sansalvador Moltó -
San Chordiet Pasdoble Alfredo Alberola Sempere -
San Blas en Fiestas Pasdoble Antonio Carrillos Colomina 1982
San Blas 80 Pasdoble Salvador Silla Folgado 1980
San Antón Enguerino Pasdoble Rafael M. Garrigós García 2018
Samuel - Guerrer de Foc Marxa cristiana Daniel Martínez García 2016
Samarro Marxa cristiana José Mª Valls Satorres 1996
Samarcanda Marxa mora Saül Gómez Soler 2020
SAM "EL VALLE" Pasdoble Enrique Hernandis Martínez 2014
Salvor Pasdoble Sergi Querol i Tormo -
Salveta Pasdoble Roman Garcia Montaner -
Salve Reges! Fanfàrria Pablo J. Verdú Fernández 2014
Salvajes Marxa cristiana Paco Baenas 2014
Salvador Vicent Pasdoble José Manuel Mogino Martínez -
Salvador Vañó Pasdoble Santiago Reig Pascual -
Salvador Ochoa Beneyto Pasdoble Inocente González Martí 2019
Salvador Hernández Pasdoble Guillermo Ruano 2008
Salvador Blasco Marxa mora Jorge Baeza Blasco 2002
Salva Ochoa Pasdoble-marxa Antonio Milán Juan -
Saludo al arte Pasdoble Camilo Pérez Monllor -
Saludo a Petrel Pasdoble Juan Ángel Amorós -
Portada de "Saludo a la Lira Onteniense" Saludo a La Lira Onteniense Pasdoble Daniel Silvaje Peralta -
Saludando a la bandera Pasdoble Juan Ángel Amorós -
Salomé Pasdoble Jaime Fco. Ripoll Martins 2008
Salmo Marxa cristiana Amando Blanquer Ponsoda 1962
Salma Marxa mora Enrique Orquín Aleixandre 2015
Saleta Pasdoble Jesús Mula Martínez -
Salam Tuareg Marxa mora José Teruel Vidal -
Salam Marxa mora Javier Pinto Bañuls 2019
Salam Marxa mora Sergio Sánchez Herrero 2015
Saladí exultant Ballet Benedicto Ripoll Belda 2007
Sala i Soler Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2009
Sakran Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 1992
Sakasik Marxa mora Saül Gómez Soler 2018
Sajeña Pasdoble Miguel Villar González 1966
Saiyid Marxa cristiana Jesús Barberá Fontana 2000
SAIJES Pasdoble Jesús Ufano Cervantes 2017
Sahara Fanfàrria José Joaquín Sanjuán Ferrero 1998
Sahaadik al Wadaw Ballet Benedicto Mazón Espí -
Saggitarie Marxa cristiana Saül Gómez Soler 2007
Sacul Pasdoble Fernando Tormo Ibáñez -
Sabre Moro Marxa mora Alfonso Yépez Santamaría 2020
Saboreando Pasdoble José Bañón Navarro 2011
Sable i Trabuc Marxa mora Vicente Gabriel Casanova Martínez 2013
Sabes cómo? Pasdoble José Damian Cascales Sánchez 2018
S.O.M Creuats Marxa cristiana Rafael Agulló Albors -
Ruyma Pasdoble Rafael Lledó García -
Ruperto Bañón Pasdoble Antonio Milán Juan 1997
Ruper Marxa mora José Miguel Sanjuan 2019
Ruper Marxa mora Juan José Bosque 2019
Rumbo y elegancia Pasdoble Antonio Ferriz Muñoz -
Rumbo alegre Pasdoble Amando Blanquer Ponsoda 1953
Ruiz Ferrandis Pasdoble Bernabé Sanchis Porta -
Royel Pasdoble Miguel Picó Biosca 1973
Rovira Palacios Marxa cristiana Santiago Revert Cantó 2007
Roter Pasdoble Fernando Tormo Ibáñez -
Rosita Escrig Pasdoble Enrique Orts Pastor -
Roser Pasdoble Damià Llorens Jordá 2008
Rosdal Pasdoble Antonio Ferrándiz Montava -
Rosario, la contrabandista Pasdoble José Salvador González Moreno -
Rosana, la que més mana Marxa mora Juan Carlos Sempere Bomboí 2018
Rosa, rosae Pasdoble Loreto Belda Pérez 2015
Rosa Mora Pasdoble Salvador Peña Martínez -
Rosa María Pasdoble Óscar Sempere Francés 2013
Rosa Mari Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1966
Rosa dels vents Pasdoble Juan Manuel Molina Millá -
Rosa del Desert Marxa mora Benedicto Ripoll Belda -
Rosa Marxa mora Victor Vallés Fornet 2014
Roponà alcodiana Fanfàrria Jorge Ribera Francés -
Ropería Ximo Marxa mora Francisco Valor Llorens 2006
Rondalla Bocairentina Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1960
Ronda mora Pasdoble Antonio Pérez Verdú 1909
Ronda galante Pasdoble Vicente Costa Nogueras 1908
Ronda en Castilla Pasdoble Ricardo Dorado Janeiro 1957
Roncesvalles Marxa cristiana Enrique Orquín Aleixandre 2016
Romualdo Soler Pasdoble Enrique Alborch Tarrasó 2013
Romualdo Pardalet Pasdoble Josep Vicent Egea Insa -
Romualdo Pardalet Pasdoble Vicente Genís Nadal -
Roger de Lauria Marxa cristiana José Mª Valls Satorres 1978
Rodrigo Ochoa Pasdoble José Damian Cascales Sánchez -
Rodella i Capità Pasdoble Juan Manuel Molina Payá 1977
Roda Celest Ballet Saül Gómez Soler 2009
Rocío Pasdoble Juan Manuel Molina Millá -
Roca-Lis Pasdoble Enrique Orts Pastor -
Roc el judío Marxa mora Tomás Olcina Ribes -
Robur Et Fides Marxa cristiana Ramiro Mínguez Martínez -
Roberto Navajas Pasdoble José Teruel Vidal -
Roberto Camarasa Pasdoble José Rico Rico 1984
Riu Rau Pasdoble Rafael Casasempere Juan 1961
RIQUET ll Marxa mora Enrique Torró Insa -
Rios 90 Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1990
Páginas