Inici / Obres / Pasdoble / Serpentines I Confeti / Page / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Consulta la nostra base de dades de música escrita per a la Festa de Moros i Cristians: tota la informació que pugues trobar sobre marxes mores, marxes cristianes, marxes maseres, pasdobles, pasdobles contrabandistes, fanfàrries, ballets, etc. (vegeu algunes consideracions prèvies).

Informa't sobre l'any de composició d'una peça o esbrina a qui va dedicada; a més, trobarás moltíssimes portades de les partitures de cada obra, així com enllaços als seus vídeos de Youtube.

Mostrant 7851 - 7900 obres d'un total de 8144.
Títol de l'obra Modalitatorden descendente Autoria Any
En Falles Pasdoble faller José Teruel Vidal -
Blanca Pasdoble faller José Conejero Olcina 2021
Miriam Boluda Pasdoble faller Ramón Lorente Yáñez 2010
Rosa Cándido Pasdoble faller José Grau Benedito 2001
Lucía Andrés Pasdoble faller Salvador Chuliá Hernández 1996
Sandra Climent Pasdoble faller Juan Gonzalo Gómez Deval 1997
La flor del taronger Pasdoble faller Miguel Asins Arbó 1973
Alba Cervera Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2002
La Xica Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2015
Aldaia Fallera Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2018
Falles de Sueca Pasdoble faller Juan Bautista Falcó Andrés -
La Recogida Pasdoble faller Francisco José Villaescusa López 2019
Consuelo Llobell Pasdoble faller Carlos Valles Donate 2020
Festa Fallera Alzirenya Pasdoble faller José Grau Benedito -
Patri Viñeza Martínez Pasdoble faller Azael Tormo Muñoz 2020
Falleras de Honor Pasdoble faller Enrique Martí Zarrián -
Roser 14 Pasdoble faller José Beteta i Martínez 2014
Clàudia Dolz Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2019
Falla Padre Méndez Pasdoble faller José Ribera Tordera -
Elena Muñoz Pasdoble faller Francisco Grau Vegara 1996
Marta Agustín Pasdoble faller Pere Sanz Alcover 2009
Raquel Reyes Pasdoble faller Nicanor Sanz Sifre 2005
Lluna García Pasdoble faller Vicent Mengual Caudeli 2016
Marta Reglero Pasdoble faller José Grau Benedito 2007
Lucía Gil Pasdoble faller Toni Goig 2006
Saragüell Pasdoble faller David Rivas Domínguez -
Sandra Bonet Pasdoble faller Jesús Muñoz Monterde 1999
Essència Pasdoble faller Rafael Domenech Pérez -
Andrea Palau Pasdoble faller José Grau Benedito 2010
Falles en Benidorm Pasdoble faller José Fuster Llorens -
Laura Pasdoble faller Jesús Montó Verdet 1988
Claudia Villodre Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2014
Sandra Muñoz Pasdoble faller Teo Aparicio Barberán 2012
Laura Mª Ortega Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2004
Alicia Moreno Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2016
Patricia Viñes i Martínez Pasdoble faller Azael Tormo Muñoz 2019
Falla Sevilla-Dénia Pasdoble faller Omar Sala Escrichuela 2019
Victoria Blázquez Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2008
Maria Nácher Rodríguez Pasdoble faller Alberto Sánchez Castillo 2013
De nou falles Pasdoble faller José Teruel Vidal -
La Nit de La Plantà Pasdoble faller Miguel Asins Arbó -
Vicente Pérez, Perilla Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2021
Natalia Bisbal Pasdoble faller Juan Gonzalo Gómez Deval 1997
Rita Barberá Pasdoble faller Pablo Sánchez Torrella 2009
Carmen Monzonís Valero Pasdoble faller Javier Martínez Campos 2011
Adriana Polo Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2001
Foc i cendra Pasdoble faller Nacho Taulet 2011
Andrea Torres i Martinez Pasdoble faller José Manuel Martinez Sanchis 2018
Marta Alandete Pasdoble faller Ferrer Ferran 2017
Paula Orihuel Pasdoble faller Antoni Lloret Nogueroles 2014
Páginas