Inici / Obres / Pasdoble / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Consulta la nostra base de dades de música escrita per a la Festa de Moros i Cristians: tota la informació que pugues trobar sobre marxes mores, marxes cristianes, marxes maseres, pasdobles, pasdobles contrabandistes, fanfàrries, ballets, etc. (vegeu algunes consideracions prèvies).

Informa't sobre l'any de composició d'una peça o esbrina a qui va dedicada; a més, trobarás moltíssimes portades de les partitures de cada obra, així com enllaços als seus vídeos de Youtube.

Mostrant 7901 - 7950 obres d'un total de 8144.
Títol de l'obra Modalitatorden descendente Autoria Any
Ruth Galán Pasdoble faller Pedro Giménez Ballesteros 1998
Begoña Jiménez Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2013
Foc i cendra Pasdoble faller Nacho Taulet 2011
Sara Martín Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2002
Paula Gran Miñana Pasdoble faller José Ribera Tordera 2008
Lidia Enguix Pasdoble faller Miguel Ángel Sarrió Nadal 2016
Elena Cebrián Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2022
Festa Fallera Alzirenya Pasdoble faller José Grau Benedito -
Carmen Pavia Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2018
Falla J. Pau Pasdoble faller Juan José Revueltas -
Falla Doctor Serrano, Carlos Cervera, i Clero Pasdoble faller Salvador Chuliá Hernández 2005
Falla Baró de Patraix Pasdoble faller José Salvador González Moreno 2018
Javier Santes Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2017
La fallera Pasdoble faller Ferrer Ferran 2018
Mayka Gómez Pasdoble faller José Grau Benedito 2004
Nuria Llopis Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2006
La veu de l'ofrena Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta -
Cristina García Lechuga Pasdoble faller Josep Ros García 2022
Maria Donderis Sanchis Pasdoble faller Carlos Valles Donate 2015
Javier Todossantos i Cruañes Pasdoble faller Alberto Sánchez Castillo 2016
Cris Pasdoble faller Fco. José Martínez Gallego 2017
Carla Andrés Pasdoble faller Nicanor Sanz Sifre 2008
Bernat Ríos Pasdoble faller José Grau Benedito 2006
Azcárraga Pasdoble faller Richard Scott Cohen 1994
Raquel Alario Pasdoble faller Ferrer Ferran 2017
Somni faller Pasdoble faller Òscar Vte. Vidal Belda 2015
Adriana Pasdoble faller Pascual Peris Chirivella 2013
Victoria Blázquez Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2008
Paloma Redondo Pasdoble faller José Mª García Montalt 2000
Sandra Muñoz Pasdoble faller Teo Aparicio Barberán 2012
Noelia Soria Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2004
Gloria Martínez Amigó Pasdoble faller José Ribera Tordera 2008
Sonia Argilés Pasdoble faller José Grau Benedito 2014
Loreto i Carmen María Pasdoble faller José Grau Benedito 2008
Miriam Giménez Bernia Pasdoble faller Alberto Sánchez Castillo 2018
Sandra Climent Pasdoble faller Juan Gonzalo Gómez Deval 1997
Ángeles Alós Pasdoble faller Josep Miquel Martínez Giménez 2009
Clara Tortosa García Pasdoble faller Juan Daniel Jover Piqueres 2022
El Jardín del Turia Pasdoble faller Pablo Bas 2018
Carmen Monzonís Valero Pasdoble faller Javier Martínez Campos 2011
Alba Cervera Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2002
Sonia Plaza Pasdoble faller Javier Ferrer Garrigues 2006
Falles de Sueca Pasdoble faller Juan Bautista Falcó Andrés -
Nerea Serrano Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2017
50 anys de ferro Pasdoble faller Àngel Vidal Pérez 2016
Fallera Major "Trinitat-Alboraia" Pasdoble faller David Rivas Domínguez -
Júlia Perles Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2019
Valencianeta Pasdoble faller Luis Martí Alegre -
Alba Ramón Borja Pasdoble faller José Salvador González Moreno 2019
Mer López Pasdoble faller José Grau Benedito 2012
Páginas