Inici / Obres / Pasdoble / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Mostrant 1101 - 1200 obres d'un total de 5384.
Títolorden descendente Gènere Autor(s) Any
Blan.Per.Mo Pasdoble Elías Ibáñez Lax 2017
Blanca de Castilla Marxa cristiana Alejandro Samper Báidez 2011
Blanco Marxa cristiana Óscar Sempere Francés 2005
Blanco y negro Pasdoble Camilo Pérez Laporta 1904
Blanquets de Biar Marxa cristiana Ildefonso San Cristóbal Ferriz -
Blas el embajador Pasdoble Miguel Villar González -
Blas Gisbert Marxa mora Gaspar Ángel Tortosa Urrea 2004
Blasco i Rexol Pasdoble José Salvador González Moreno 2015
Blasmape Pasdoble Jesús Mula Martínez -
Blau i Nacre Marxa mora Saül Gómez Soler 2006
Blau i negre Marxa cristiana Ángel Esteve Escrivá 2000
Blavets de Biar Pasdoble Ildefonso San Cristóbal Ferriz -
Boabdil Pasdoble Enrique Juan Merín 1887
Boabdil (L'últim Rei Nazarí) Marxa mora José Joaquín Sanjuán Ferrero 2002
Boabdil abatido Marxa mora Rafael Casasempere Juan 1952
Bocairent 1984, Homenatge als meus pares Pasdoble Jaume Blai Santonja Espinós 2009
BOCAIRENT MORO Marxa mora Enrique Torró Insa -
Bocairente Pasdoble Victor Olcina Blasco -
Bocairente en Fiestas Marxa mora Manuel Jornet Serrano 1949
Bocas de la Isla Pasdoble Camilo Pérez Monllor -
Bodas de Oro Pasdoble Rafael Alcaraz Ramis -
Bodas de Oro Pasdoble-marxa Inocente González Martí 2015
Bodas de plata Pasdoble Miguel Villar González -
Bohamirs Marxa mora Josep Ros García -
Bohamirs Marxa mora Antonio Pons García -
Bohemios del 29 Pasdoble José Pérez Vilaplana 1955
Bokimolls Marxa cristiana Jaume Moscardó Tudela 2019
Bombacho azul Pasdoble Ferran Campos Valdés 2019
Bon amic Marxa cristiana Miguel Aparicio Navarro 1995
Bon Banderer Marxa mora Juan Salvador Berenguer Domenech 2011
Bon capità Marxa mora José Mª Ferrero Pastor 1971
Bon fester Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 1991
Boni Pasdoble Octavio J. Peidró Padilla 2000
Boni Pasdoble José Ángel Carmona Parra 2000
Bonus Christianus Marxa cristiana José Mª Ferrero Pastor 1966
Borja Lloret Pasdoble Francisco Pérez Devesa 1973
Borjos Marxa cristiana Saül Gómez Soler 2009
Boronat Pasdoble Francisco Pérez Devesa -
Borosko Pasdoble Juan José Pérez Camús -
Borts 1939 Pasdoble Francisco Valor Llorens 2011
Boxonxo Marxa mora Jorge Company Camarasa -
Bravejovi Marxa cristiana Isidro Guillén Martinez 2018
Brindis al Mestre Pasdoble José Teruel Vidal 2014
Briosidad Marxa cristiana Miguel Villar González -
Brisa Festera Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1987
Brisa Mediterrània Pasdoble José Joaquín Sanjuán Ferrero 2005
Brisas de Buñol Pasdoble Francisco Esteve Pastor -
Brisas de Levante Pasdoble José Teruel Vidal -
Brisas de Mariola Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1976
Brisas del Alberri Pasdoble Enrique Castro Gamarra 1958
Brisas del Cerrón Pasdoble Felipe García Atienzar 2013
Brisas del Clariano Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1969
Brisas del Júcar Pasdoble José Teruel Vidal 2008
Brisas del Turia Pasdoble Antonio Martí Vidal -
Brisas Otoñales Pasdoble Miguel Gimeno Puchalt -
Broquer d'or Pasdoble José Pérez Vilaplana -
Buba Marxa mora Saül Gómez Soler 2008
Bucanera Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2012
Bucaneros d'Ontinyent Marxa cristiana Miguel Ángel Sarrió Nadal 1991
Bucaners Marxa cristiana Ramon Garcia i Soler 2006
Bukayrân Pasdoble José Rafael Pascual Vilaplana 2014
Bulla y jaleo Pasdoble Regino Navajas Martínez -
BUMMA Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1982
Bunyols Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1980
Burgos Pasdoble Justo Sansalvador Cortés -
Buscant un bort Marxa mora Gustavo Pascual Falcó 1945
Buzauq Marxa mora Ernesto García Climent 2000
Caballería Contestana-El Canut Pasdoble Joaquín Sansalvador Moltó -
CABALLERÍA MINISTERIAL Pasdoble-marxa Enrique Torró Insa -
Caballero Don Jorge Marxa cristiana Gaspar Ángel Tortosa Urrea 2010
Caballero Halcón Marxa cristiana Pedro Joaquín Francés Sanjuán 2005
Caballeros de Cardona Pasdoble Miguel Villar González -
Caballeros de Eslava Marxa cristiana Luis Ramón Rodríguez Lorenzo 2009
Caballeros de Guante Blanco Pasdoble Juan Manuel Molina Millá -
Caballeros de la Mano Alada Marxa cristiana José Teruel Vidal -
Caballeros de Navarra Marxa cristiana Ignacio Sánchez Navarro 1990
Caballeros de San Jorge Pasdoble José Antonio Martínez Meca -
Caballeros de San Juan de Jerusalén Pasdoble Antonio Martínez Nevado -
Caballeros de Siul Marxa cristiana Cristian Marco Alacid 2012
Caballeros del Rey Marxa cristiana Margarita Muñoz Escolar 2004
Caballeros del Rey Jaime I de Altozano Pasdoble Antonio Carrillos Colomina -
Caballeros Halcones Pasdoble José Insa Martínez -
Caballeros Templarios Marxa cristiana Damián Molina Beneyto 2007
Caballeros Templarios Marxa cristiana José Teruel Vidal -
Caballeros Templarios Marxa cristiana Miguel Brotons Pérez -
Caballo Loco Marxa mora Rodrigo Fuentes García 2014
Caballo Loco Marxa mora Francisco Amat García 2014
CÁBILA ALMORÁVIDES Marxa mora Enrique Torró Insa -
Càbiles 1969 Marxa mora Juan Carlos Sempere Bomboí 2019
Cachasa Marxa masera José Rafael Pascual Vilaplana 2008
Cadelavir 70 Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1971
Café Licor y Tares Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1984
Café Sou Pasdoble Antonio Casa Ridaura -
Café y Copa Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1986
Cafisaes Marxa mora Ramón Lorente 2015
Cagamistos capità Marxa cristiana José Pérez Vilaplana 1990
Caíd Ballet Saül Gómez Soler 2011
Caid Marxa mora Azael Tormo Muñoz -
Caid Marxa mora José Ferrándiz Fernández -
Caja Rural Pasdoble Miguel Villar González -
Páginas