Inici / Obres / Pasdoble / Catàleg d'obres de música de Moros i Cristians

Catàleg d'obres de música de Moros i Cristians

Consulta la nostra base de dades de música escrita per a la Festa de Moros i Cristians: tota la informació que pugues trobar sobre marxes mores, marxes cristianes, marxes maseres, pasdobles, pasdobles contrabandistes, fanfàrries, ballets, etc. (vegeu algunes consideracions prèvies).

Informa't sobre l'any de composició d'una peça o esbrina a qui va dedicada; a més, trobarás moltíssimes portades de les partitures de cada obra, així com enllaços als seus vídeos de Youtube.

Mostrant 10001 - 10050 obres d'un total de 10568.
Títol de l'obra Modalitatorden descendente Autoria Any
Javier Santes Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2017
Amparo Morosoli Pasdoble faller Jesús Muñoz Monterde 1999
Sara Larrazábal Pasdoble faller Eduardo Nogueroles Bermúdez 2019
Ramón Marco i les Fogueres Pasdoble faller Antonio Ferriz Muñoz 1999
Loreto i Carmen María Pasdoble faller José Grau Benedito 2008
Sueño fallero Pasdoble faller Òscar Vte. Vidal Belda -
La fallera Pasdoble faller Ferrer Ferran 2018
Noa Esplugues Pasdoble faller José Manuel Martinez Sanchis 2023
Carla Andrés Pasdoble faller Nicanor Sanz Sifre 2008
Casal Fallero Pasdoble faller Bernabé Sanchis Porta -
Daniela Serralta Pasdoble faller Xavier Cabrera Aparisi 2024
Miriam Giménez Bernia Pasdoble faller Alberto Sánchez Castillo 2018
Clara Parejo Pasdoble faller Omar Sala Escrichuela 2017
Laura Mengó. Fallera Major de València Pasdoble faller Jordi Peiró Marco 2023
Elia Pasdoble faller Albert Capella -
Azcárraga Pasdoble faller Richard Scott Cohen 1994
Alba Ramón Borja Pasdoble faller José Salvador González Moreno 2019
Vanessa Lerma Pasdoble faller Vicente Soler Solano 2003
La Telefónica Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2023
La Carrasca Pasdoble faller Paco Albiol Fernández -
Més falleres impossible Pasdoble faller Raül Pons Albelda -
Almudena Molina Pasdoble faller Óscar Calatayud Gómez 2015
Patri Viñeza Martínez Pasdoble faller Azael Tormo Muñoz 2020
Laura Hernández i Fernández Pasdoble faller Juan Daniel Jover Piqueres 2023
Barraca, foc i festa Pasdoble faller Pablo Anglés Galindo 2010
Núria Llopis Carrasco Pasdoble faller Jacobo Ferrer Cortell 2018
La Nit de La Plantà Pasdoble faller Miguel Asins Arbó -
Silvia Osca Pasdoble faller David Valera Ruiz -
Natalia Carbó Pasdoble faller David Gil i Climent 2022
Laura Segura Pasdoble faller Pablo Sánchez Torrella 1994
Fallera Major "Trinitat-Alboraia" Pasdoble faller David Rivas Domínguez -
Cris Pasdoble faller Fco. José Martínez Gallego 2017
Mer López Pasdoble faller José Grau Benedito 2012
Falla Padre Méndez Pasdoble faller José Ribera Tordera -
75 aniversari del Forn Pasdoble faller Antoni de la Asunción Andrés 2019
Raval de Sant Agustí Pasdoble faller Marcos Ripoll 2002
Carmina Gueguel Massmanian Pasdoble faller Francisco José Andreu Comos 2005
Falla Camí Nou Pasdoble faller José Grau Benedito 2002
El chisme fallero Pasdoble faller Baldomero Roig Torres 1936
Clàudia Dolz Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2019
Paula Orihuel Pasdoble faller Antoni Lloret Nogueroles 2014
Elena Nebot Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2001
Nostra Presidenta Pasdoble faller Vicent Mengual Caudeli 2023
Ana Desantes i Peris Pasdoble faller Alberto Sánchez Castillo 2014
Una nova princesa Pasdoble faller Antoni de la Asunción Andrés 2023
Cuatre Roses Falleres Pasdoble faller Edelmiro Bernabeu Cerdà -
Falleta meua Pasdoble faller Remigio Pelechano Peris -
Falla Els Conquistaors Pasdoble faller Juan Luis Roig Colom -
Lorena Tomás Pasdoble faller Ferrer Ferran 2015
El Jardín del Turia Pasdoble faller Pablo Bas 2018
Páginas