Inici / Obres / Pasdoble / La Cochuela / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Consulta la nostra base de dades de música escrita per a la Festa de Moros i Cristians: tota la informació que pugues trobar sobre marxes mores, marxes cristianes, marxes maseres, pasdobles, pasdobles contrabandistes, fanfàrries, ballets, etc. (vegeu algunes consideracions prèvies).

Informa't sobre l'any de composició d'una peça o esbrina a qui va dedicada; a més, trobarás moltíssimes portades de les partitures de cada obra, així com enllaços als seus vídeos de Youtube.

Mostrant 7901 - 7950 obres d'un total de 8144.
Títol de l'obra Modalitatorden descendente Autoria Any
Júlia Perles Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2019
Falla El Palmar Pasdoble faller Salvador Chuliá Hernández -
María Berbel Pasdoble faller Javier Ferrer Garrigues 2009
Mer López Pasdoble faller José Grau Benedito 2012
María Sanchis Pasdoble faller Nicanor Sanz Sifre 2011
Carmina Gueguel Massmanian Pasdoble faller Francisco José Andreu Comos 2005
Ana Desantes i Peris Pasdoble faller Alberto Sánchez Castillo 2014
Clàudia Dolz Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2019
Falla Camí Nou Pasdoble faller José Grau Benedito 2002
Falla Doctor Serrano, Carlos Cervera, i Clero Pasdoble faller Salvador Chuliá Hernández 2005
Olivia Cabezón Pasdoble faller Francisco José Sánchez Roca -
Lorena Tomás Pasdoble faller Ferrer Ferran 2015
Sandra Bonet Pasdoble faller Jesús Muñoz Monterde 1999
Laura Mª Ortega Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2004
Falla Sevilla-Dénia Pasdoble faller Omar Sala Escrichuela 2019
Federació Junta Fallera de Sagunt Pasdoble faller Rafael Domenech Pérez -
Fallas de Elda Pasdoble faller Octavio J. Peidró Padilla -
Carmen Martín Carbonell Pasdoble faller Josep Juste Martí 2022
Merche Moya Pasdoble faller Nacho Taulet 2009
Gloria i Gemma Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2019
María Pons Pasdoble faller José Grau Benedito 2015
Carla Esparza Pasdoble faller Hilario Huesca 2007
Sara Martínez i Giménez Pasdoble faller Juan Andrés Aguilar Izquierdo 2022
Olga Pasdoble faller José Rafael Pascual Vilaplana 2007
De nou falles Pasdoble faller José Teruel Vidal -
Antonio Maura El Semolero Pasdoble faller Pablo Anglés Galindo 2012
Lourdes Grande Pasdoble faller José Grau Benedito 2003
Falla Joaquín Navarro - Carricola Pasdoble faller José Albero Francés -
Natalia Bisbal Pasdoble faller Juan Gonzalo Gómez Deval 1997
Noche Fallera Pasdoble faller Rafael Doménech Pardo 1982
Lucía Andrés Pasdoble faller Salvador Chuliá Hernández 1996
Adriana Polo Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2001
María Ortega Pasdoble faller José Mª Ferrero Pastor 1987
Aldaia Fallera Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2018
Noelia Carbonell Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2007
La Recogida Pasdoble faller Francisco José Villaescusa López 2019
Marta Alandete Pasdoble faller Ferrer Ferran 2017
Sara Larrazábal Pasdoble faller Eduardo Nogueroles 2019
Fallera Major "Trinitat-Alboraia" Pasdoble faller David Rivas Domínguez -
La Xica Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2015
Patricia Burgos Pasdoble faller José Grau Benedito 2013
Claudia Pérez Pasdoble faller Nicanor Sanz Sifre 2003
Cristina Sánchez Pasdoble faller José J. Ferrer 2005
Falleras de Honor Pasdoble faller Enrique Martí Zarrián -
Carmen Pavia Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2018
Junta Central Fallera Pasdoble faller Saül Gómez Soler -
Festa fallera Pasdoble faller José Grau Benedito -
Elena Cebrián Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2022
Dolça memòria Pasdoble faller José Rafael Pascual Vilaplana 2013
Valencianeta Pasdoble faller Luis Martí Alegre -
Páginas