Inici / Obres / Pasdoble / La Cochuela / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Consulta la nostra base de dades de música escrita per a la Festa de Moros i Cristians: tota la informació que pugues trobar sobre marxes mores, marxes cristianes, marxes maseres, pasdobles, pasdobles contrabandistes, fanfàrries, ballets, etc. (vegeu algunes consideracions prèvies).

Informa't sobre l'any de composició d'una peça o esbrina a qui va dedicada; a més, trobarás moltíssimes portades de les partitures de cada obra, així com enllaços als seus vídeos de Youtube.

Mostrant 7851 - 7900 obres d'un total de 8144.
Títol de l'obra Modalitatorden descendente Autoria Any
Miriam Boluda Pasdoble faller Ramón Lorente Yáñez 2010
Rita Barberá Pasdoble faller Pablo Sánchez Torrella 2009
Sandra Climent Pasdoble faller Juan Gonzalo Gómez Deval 1997
75 aniversari del Forn Pasdoble faller Antoni de la Asunción 2019
Rosa Cándido Pasdoble faller José Grau Benedito 2001
Carmen Monzonís Valero Pasdoble faller Javier Martínez Campos 2011
Alba Cervera Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2002
Paula Orihuel Pasdoble faller Antoni Lloret Nogueroles 2014
Begoña Jiménez Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2013
Elena Cebrián Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2022
Junta Central Fallera Pasdoble faller Saül Gómez Soler -
Raquel Reyes Pasdoble faller Nicanor Sanz Sifre 2005
Clàudia Dolz Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2019
La veu de l'ofrena Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta -
Elena Muñoz Pasdoble faller Francisco Grau Vegara 1996
La fallera Pasdoble faller Ferrer Ferran 2018
Marta Agustín Pasdoble faller Pere Sanz Alcover 2009
Somni faller Pasdoble faller Òscar Vte. Vidal Belda 2015
Sandra Bonet Pasdoble faller Jesús Muñoz Monterde 1999
Marta Reglero Pasdoble faller José Grau Benedito 2007
Lluna García Pasdoble faller Vicent Mengual Caudeli 2016
Lucía Gil Pasdoble faller Toni Goig 2006
Azcárraga Pasdoble faller Richard Scott Cohen 1994
Cristina García Lechuga Pasdoble faller Josep Ros García 2022
Saragüell Pasdoble faller David Rivas Domínguez -
Andrea Palau Pasdoble faller José Grau Benedito 2010
Falla Sevilla-Dénia Pasdoble faller Omar Sala Escrichuela 2019
Falles en Benidorm Pasdoble faller José Fuster Llorens -
Duque de Mandas Pasdoble faller Carlos Valles Donate 2014
Adriana Pasdoble faller Pascual Peris Chirivella 2013
Laura Mª Ortega Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2004
Ceballos & Sanabria Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2016
Carmen Martín Carbonell Pasdoble faller Josep Juste Martí 2022
Olga Pasdoble faller José Rafael Pascual Vilaplana 2007
Natalia Bisbal Pasdoble faller Juan Gonzalo Gómez Deval 1997
Inés Brines Pasdoble faller Miguel Ángel Sarrió Nadal 2018
Adriana Polo Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2001
María Ortega Pasdoble faller José Mª Ferrero Pastor 1987
Clara Tortosa García Pasdoble faller Juan Daniel Jover Piqueres 2022
Carmen Sancho de Rosa Pasdoble faller Fernando Bonete Piqueras 2014
Falles de Sueca Pasdoble faller Juan Bautista Falcó Andrés -
Triana Miquel Llopis Pasdoble faller Alberto Sánchez Castillo 2019
Fallera Major "Trinitat-Alboraia" Pasdoble faller David Rivas Domínguez -
Nerea López Maestre Pasdoble faller Ángel García Martínez 2022
50 anys de ferro Pasdoble faller Àngel Vidal Pérez 2016
Foc i cendra Pasdoble faller Nacho Taulet 2011
María Sanchis Pasdoble faller Nicanor Sanz Sifre 2011
Carmen Pavia Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2018
Dolça memòria Pasdoble faller José Rafael Pascual Vilaplana 2013
Júlia Perles Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2019
Páginas