Inici / Obres / Pasdoble / Catàleg d'obres de música de Moros i Cristians

Catàleg d'obres de música de Moros i Cristians

Consulta la nostra base de dades de música escrita per a la Festa de Moros i Cristians: tota la informació que pugues trobar sobre marxes mores, marxes cristianes, marxes maseres, pasdobles, pasdobles contrabandistes, fanfàrries, ballets, etc. (vegeu algunes consideracions prèvies).

Informa't sobre l'any de composició d'una peça o esbrina a qui va dedicada; a més, trobarás moltíssimes portades de les partitures de cada obra, així com enllaços als seus vídeos de Youtube.

Mostrant 1 - 50 obres d'un total de 10560.
Títol de l'obra Modalitat Autoria Anyordenar ascendente
Sones de Sax Pasdoble Raimundo Varela Fernández 2024
Deliri gusmà Pasdoble Tomás Olcina Ribes 2024
Banu Sarray Marxa mora Saül Gómez Soler 2024
El Jaque Pasdoble Saül Gómez Soler 2024
Estem en festes Pasdoble Rubén Urbán Segura 2024
Daniela Serralta Pasdoble faller Xavier Cabrera Aparisi 2024
150 Aniversario Garibaldinos de Sax Pasdoble José Damian Cascales Sánchez 2024
Vanespal Marxa andalusí Damián Molina Beneyto 2024
¡José Algado Climent el de Finestrat! Pasdoble Ernesto Aurignac 2024
Capitanía Quintico Pasdoble-marxa Inocente González Martí 2024
Lourdes Climent Moreno Pasdoble Andrés Valero Castells 2024
Al-Nisá Marxa mora Saül Gómez Soler 2024
Tres veles Marxa cristiana Ferran Sanchis Gandia 2024
Patricia Giner i Montagud Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2024
150 Aniversario Garibaldinos de Sax Pasdoble Cristian Ripoll Juan 2024
Indivisibles Marxa mora Azael Tormo Muñoz 2024
Boscà Marxa mora José Francisco Bernat Belda 2024
Mila Pasdoble Juan Daniel Jover Piqueres 2024
Sibtuajnari Marxa mora Juan Calatayud Castelló 2024
Adisto Pasdoble Juan Bautista González Martínez 2024
Vera Langa i Suñer Pasdoble faller José Manuel Martinez Sanchis 2024
Al partir Marxa mora José Eduardo Guillén Álvarez 2024
Cardonas de Sax Pasdoble Antonio Milán Juan 2024
Dragón de Saphor Marxa mora Eugenio Llopis Román 2024
Andreu (El socarrat) Pasdoble Miguel Ángel Sarrió Nadal 2024
Nit de Reis a Solsona Pasdoble-marxa Pau Vilaseca 2024
Adisto Pasdoble Ángel García Martínez 2024
Moli Capità Pasdoble Juan Calatayud Castelló 2024
Qal'at Aryuna Marxa mora Saül Gómez Soler 2024
Tres plumas Pasdoble Inocente González Martí 2024
Pregón de Elda Pasdoble Rubén Penadés Silvestre 2024
Per als dos Marxa cristiana Carlos Ferri Reig 2024
Il·lusió Almogàver Marxa cristiana Francisco Blázquez Ayela 2024
Fina Pasdoble Damián Molina Beneyto 2024
Falla Taüt Pasdoble faller José Luís Peiró Reig 2024
Marta Lozano Pérez Pasdoble faller Vicent Mengual Caudeli 2024
Insignia de oro Pasdoble Celio Crespo Esparza 2024
Dalmatia Fanfàrria Ferran Sanchis Gandia 2024
Laura Hernández i Fernández Pasdoble faller Juan Daniel Jover Piqueres 2023
Valeria Marín Magdalena Pasdoble Francisco Blázquez Ayela 2023
Cervantinas Pasdoble David Valera Ruiz 2023
Teulaí Pasdoble Òscar Colomina i Bosch 2023
Suena la Herrereña Pasdoble Antonio Moral Jurado 2023
MENSI Pasdoble Mª Dolores Cases García 2023
Paula Nieto. Fallera Major Infantil de València Pasdoble faller Carlos Martínez Villanueva 2023
Pitxi Marxa mora Héctor Mas Boluda 2023
Dos noms de festa Marxa cristiana Saül Gómez Soler 2023
El Asedio Pasdoble Àngel Vidal Pérez 2023
Caminar Zíngaro Pasdoble Alejandro Samper Báidez 2023
Sol caravaqueño Pasdoble José Eduardo Guillén Álvarez 2023
Páginas