Inici / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Consulta la nostra base de dades de música escrita per a la Festa de Moros i Cristians: tota la informació que pugues trobar sobre marxes mores, marxes cristianes, marxes maseres, pasdobles, pasdobles contrabandistes, fanfàrries, ballets, etc. (vegeu algunes consideracions prèvies).

Informa't sobre l'any de composició d'una peça o esbrina a qui va dedicada; a més, trobarás moltíssimes portades de les partitures de cada obra, així com enllaços als seus vídeos de Youtube.

Mostrant 201 - 250 obres d'un total de 7871.
Títol de l'obra Modalitatordenar ascendente Autoria Any
Natalia Bisbal Pasdoble faller Juan Gonzalo Gómez Deval 1997
Adriana Polo Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2001
Clara Tortosa García Pasdoble faller Juan Daniel Jover Piqueres 2022
Carmen Sancho de Rosa Pasdoble faller Fernando Bonete Piqueras 2014
Aitana Carbó Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2017
Rosa Cándido Pasdoble faller José Grau Benedito 2001
La flor del taronger Pasdoble faller Miguel Asins Arbó 1973
Paula Orihuel Pasdoble faller Antoni Lloret Nogueroles 2014
50 anys de ferro Pasdoble faller Àngel Vidal Pérez 2016
Patri Viñeza Martínez Pasdoble faller Azael Tormo Muñoz 2020
María Berbel Pasdoble faller Javier Ferrer Garrigues 2009
Elena Muñoz Pasdoble faller Francisco Grau Vegara 1996
Falla Doctor Serrano, Carlos Cervera, i Clero Pasdoble faller Salvador Chuliá Hernández 2005
Amparo Morosoli Pasdoble faller Jesús Muñoz Monterde 1999
Roser 14 Pasdoble faller José Beteta i Martínez 2014
Ramón Marco i les Fogueres Pasdoble faller Antonio Ferriz Muñoz 1999
Laura Martí Sanz Pasdoble faller David Postiguillo Moscardó 2019
Emilio Polo Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta -
Vanessa Lerma Pasdoble faller Vicente Soler Solano 2003
Almudena Molina Pasdoble faller Óscar Calatayud Gómez 2015
Marives Puchades Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2019
Marta Reglero Pasdoble faller José Grau Benedito 2007
Lucía Gil Pasdoble faller Toni Goig 2006
Patricia Sanz Pasdoble faller Ferrer Ferran 2022
Andrea Palau Pasdoble faller José Grau Benedito 2010
Merche Moya Pasdoble faller Nacho Taulet 2009
Olga Pasdoble faller José Rafael Pascual Vilaplana 2007
Gloria i Gemma Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2019
Ceballos & Sanabria Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2016
Antonio Maura El Semolero Pasdoble faller Pablo Anglés Galindo 2012
Laura Segura Pasdoble faller Pablo Sánchez Torrella 1994
Teresa Aparicio i Baldrés Pasdoble faller José Manuel Martinez Sanchis 2017
Blanca Pasdoble faller José Conejero Olcina 2021
Miriam Boluda Pasdoble faller Ramón Lorente Yáñez 2010
Noche Fallera Pasdoble faller Rafael Doménech Pardo 1982
Elena Nebot Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2001
En Falles Pasdoble faller José Teruel Vidal -
Falla Arquitecto Alfaro Pasdoble faller José Albero Francés -
Rita Barberá Pasdoble faller Pablo Sánchez Torrella 2009
Lucía Andrés Pasdoble faller Salvador Chuliá Hernández 1996
75 aniversari del Forn Pasdoble faller Antoni de la Asunción 2019
La Recogida Pasdoble faller Francisco José Villaescusa López 2019
Andrea Torres i Martinez Pasdoble faller José Manuel Martinez Sanchis 2018
Marta Alandete Pasdoble faller Ferrer Ferran 2017
Begoña Jiménez Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2013
Sara Larrazábal Pasdoble faller Eduardo Nogueroles 2019
Noelia Carbonell Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2007
Fallera Major "Trinitat-Alboraia" Pasdoble faller David Rivas Domínguez -
Dolça memòria Pasdoble faller José Rafael Pascual Vilaplana 2013
Junta Central Fallera Pasdoble faller Saül Gómez Soler -
Páginas