Inici / Obres / Marxa Mora / Alhambra Granadina / Page / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Consulta la nostra base de dades de música escrita per a la Festa de Moros i Cristians: tota la informació que pugues trobar sobre marxes mores, marxes cristianes, marxes maseres, pasdobles, pasdobles contrabandistes, fanfàrries, ballets, etc. (vegeu algunes consideracions prèvies).

Informa't sobre l'any de composició d'una peça o esbrina a qui va dedicada; a més, trobarás moltíssimes portades de les partitures de cada obra, així com enllaços als seus vídeos de Youtube.

Mostrant 201 - 250 obres d'un total de 7871.
Títol de l'obra Modalitatordenar ascendente Autoria Any
Lorena Tomás Pasdoble faller Ferrer Ferran 2015
Barraca, foc i festa Pasdoble faller Pablo Anglés Galindo 2010
Falles en Benidorm Pasdoble faller José Fuster Llorens -
Federació Junta Fallera de Sagunt Pasdoble faller Rafael Domenech Pérez -
Núria Llopis Carrasco Pasdoble faller Jacobo Ferrer Cortell 2018
María Pons Pasdoble faller José Grau Benedito 2015
Laura Segura Pasdoble faller Pablo Sánchez Torrella 1994
Lourdes Grande Pasdoble faller José Grau Benedito 2003
Elena Nebot Pasdoble faller Enrique Hernandis Martínez 2001
Fallera Major Pasdoble faller Joan Martínez Báguena -
El Jardín del Turia Pasdoble faller Pablo Bas 2018
Rita Barberá Pasdoble faller Pablo Sánchez Torrella 2009
Falla Arquitecto Alfaro Pasdoble faller José Albero Francés -
Carmen Sancho de Rosa Pasdoble faller Fernando Bonete Piqueras 2014
Aitana Carbó Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2017
María Ortega Pasdoble faller José Mª Ferrero Pastor 1987
75 aniversari del Forn Pasdoble faller Antoni de la Asunción 2019
La Xica Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2015
La Recogida Pasdoble faller Francisco José Villaescusa López 2019
Paula Orihuel Pasdoble faller Antoni Lloret Nogueroles 2014
Patricia Burgos Pasdoble faller José Grau Benedito 2013
Cristina Sánchez Pasdoble faller José J. Ferrer 2005
Festa fallera Pasdoble faller José Grau Benedito -
Susana Remohí Pasdoble faller Juan Gonzalo Gómez Deval 1998
Festa Fallera Alzirenya Pasdoble faller José Grau Benedito -
Valencianeta Pasdoble faller Luis Martí Alegre -
María Berbel Pasdoble faller Javier Ferrer Garrigues 2009
Nela Ayora Pasdoble faller José Mª García Montalt 2003
La veu de l'ofrena Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta -
Falla Baró de Patraix Pasdoble faller José Salvador González Moreno 2018
Somni faller Pasdoble faller Òscar Vte. Vidal Belda 2015
Marives Puchades Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2019
Essència Pasdoble faller Rafael Domenech Pérez -
Patricia Viñes i Martínez Pasdoble faller Azael Tormo Muñoz 2019
María Sifre Pasdoble faller José Grau Benedito 2006
Angelita Algarra Pasdoble faller Enrique Ortí Riva -
Sandra Muñoz Pasdoble faller Teo Aparicio Barberán 2012
Gloria i Gemma Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2019
Lola Flor Pasdoble faller Jesús Muñoz Monterde 2000
Ceballos & Sanabria Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2016
Olga Pasdoble faller José Rafael Pascual Vilaplana 2007
Clara María Parejo Pasdoble faller Omar Sala Escrichuela 2017
Falla Joaquín Navarro - Carricola Pasdoble faller José Albero Francés -
Noche Fallera Pasdoble faller Rafael Doménech Pardo 1982
Lucía Andrés Pasdoble faller Salvador Chuliá Hernández 1996
Rosa Cándido Pasdoble faller José Grau Benedito 2001
Carmen Monzonís Valero Pasdoble faller Javier Martínez Campos 2011
Sonia Plaza Pasdoble faller Javier Ferrer Garrigues 2006
La flor del taronger Pasdoble faller Miguel Asins Arbó 1973
Ruth Galán Pasdoble faller Pedro Giménez Ballesteros 1998
Páginas