Inici / Obres / Marxa Mora / Alhambra Granadina / Page / Catàleg d'obres de música festera

Catàleg d'obres de música festera

Consulta la nostra base de dades de música escrita per a la Festa de Moros i Cristians: tota la informació que pugues trobar sobre marxes mores, marxes cristianes, marxes maseres, pasdobles, pasdobles contrabandistes, fanfàrries, ballets, etc. (vegeu algunes consideracions prèvies).

Informa't sobre l'any de composició d'una peça o esbrina a qui va dedicada; a més, trobarás moltíssimes portades de les partitures de cada obra, així com enllaços als seus vídeos de Youtube.

Mostrant 151 - 200 obres d'un total de 7871.
Títol de l'obra Modalitatordenar ascendente Autoria Any
La veu de l'ofrena Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta -
Falla Buenos Aires Pasdoble faller José Salvador González Moreno 2016
Clara Parejo Pasdoble faller Omar Sala Escrichuela 2017
Falla Padre Méndez Pasdoble faller José Ribera Tordera -
Marta Agustín Pasdoble faller Pere Sanz Alcover 2009
Sandra Bonet Pasdoble faller Jesús Muñoz Monterde 1999
Marives Puchades Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2019
Saragüell Pasdoble faller David Rivas Domínguez -
Azcárraga Pasdoble faller Richard Scott Cohen 1994
María Sifre Pasdoble faller José Grau Benedito 2006
Núria Llopis Carrasco Pasdoble faller Jacobo Ferrer Cortell 2018
Falles en Benidorm Pasdoble faller José Fuster Llorens -
Claudia Villodre Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2014
Patricia Sanz Pasdoble faller Ferrer Ferran 2022
Laura Mª Ortega Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2004
Falla Sevilla-Dénia Pasdoble faller Omar Sala Escrichuela 2019
La Falla dels Xiquets Pasdoble faller Pablo Anglés Galindo 2012
Teresa Aparicio i Baldrés Pasdoble faller José Manuel Martinez Sanchis 2017
Olga Pasdoble faller José Rafael Pascual Vilaplana 2007
Gloria i Gemma Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2019
Natalia Bisbal Pasdoble faller Juan Gonzalo Gómez Deval 1997
Fallera Major Pasdoble faller Joan Martínez Báguena -
En Falles Pasdoble faller José Teruel Vidal -
Blanca Pasdoble faller José Conejero Olcina 2021
Miriam Boluda Pasdoble faller Ramón Lorente Yáñez 2010
Rosa Cándido Pasdoble faller José Grau Benedito 2001
Inés Brines Pasdoble faller Miguel Ángel Sarrió Nadal 2018
Adriana Polo Pasdoble faller Esteban Esteve Jorge 2001
La Xica Pasdoble faller Saül Gómez Soler 2015
La flor del taronger Pasdoble faller Miguel Asins Arbó 1973
Paula Gran Miñana Pasdoble faller José Ribera Tordera 2008
María Berbel Pasdoble faller Javier Ferrer Garrigues 2009
Falla El Palmar Pasdoble faller Salvador Chuliá Hernández -
Dolça memòria Pasdoble faller José Rafael Pascual Vilaplana 2013
Júlia Perles Pasdoble faller Hugo Martínez Chinesta 2019
Junta Central Fallera Pasdoble faller Saül Gómez Soler -
Festa Fallera Alzirenya Pasdoble faller José Grau Benedito -
Amparo Morosoli Pasdoble faller Jesús Muñoz Monterde 1999
Ramón Marco i les Fogueres Pasdoble faller Antonio Ferriz Muñoz 1999
Elena Muñoz Pasdoble faller Francisco Grau Vegara 1996
Clàudia Dolz Pasdoble faller Frank J. Cogollos Martínez 2019
Roser 14 Pasdoble faller José Beteta i Martínez 2014
Olivia Cabezón Pasdoble faller Francisco José Sánchez Roca -
Marta Reglero Pasdoble faller José Grau Benedito 2007
Lucía Gil Pasdoble faller Toni Goig 2006
Lluna García Pasdoble faller Vicent Mengual Caudeli 2016
Vanessa Lerma Pasdoble faller Vicente Soler Solano 2003
Falla Pintor Andreu Pasdoble faller Ernesto Peris -
Almudena Molina Pasdoble faller Óscar Calatayud Gómez 2015
Sandra Muñoz Pasdoble faller Teo Aparicio Barberán 2012
Páginas