Inici / Compositors de música festera

Compositors de música festera

Compositors de música festera

Llistat d'autors i compositors de música festera, ordenats alfabèticament i/o per localitats.

Mostrant 251 - 300 compositors d'un total de 1768.
Nom Localitat Obres Naixordenar ascendente Def.
Queros Sanz Elda 1 1972 -
Luís Serrano Alarcón Chiva 7 1972 -
Manuel Mas Devesa Alacant 5 1972 -
Eduardo Nogueroles Bermúdez València 6 1972 -
Juan José Torró Quinto Cocentaina 5 1972 -
Vicente Ramón Pérez Martínez València 1 1972 -
José Ibáñez Barrachina Paterna 10 1972 -
Francis J. Villena 61 1972 -
Mercedes Femenía Simó Pedreguer 2 1972 -
Charles Michiels Mouscron (Bélgica) 1 1972 -
Mario Roig Vila Albaida 42 1972 -
Llorenç Belda i Juan Aielo de Malferit 7 1972 -
Iluminada Pérez Frutos Girona / Badajoz 1 1972 -
Jaume Gosálbez Vallés Muro d'Alcoi 1 1972 -
Antonio Cuenca Castelló Xeraco 9 1971 -
Òscar Vte. Vidal Belda Aielo de Malferit 25 1971 -
Margarita Muñoz Escolar Alcantarilla (Murcia) 3 1971 -
José Rafael Pascual Vilaplana Muro d'Alcoi 104 1971 -
Gaspar Genovés Pitarch València 4 1971 -
Eloy Lorente Muñoz Villena 9 1971 -
Antonio Ribera Soler Agullent 4 1971 -
Antonio Guerrero Leoz Sangüesa (Navarra) 11 1971 -
Santiago Quinto Serna Albatera 33 1971 -
Carlos Manuel Pires Marques Fermentelos (Portugal) 4 1971 -
Ramon Garcia i Soler Atzeneta d'Albaida 58 1971 -
José Luis Represas Carrera Xinzo (Ponteareas) 1 1970 -
Sergi Querol i Tormo Albaida 17 1970 -
Adolfo Villalonga Juan Eivissa 6 1970 -
Damián Molina Beneyto Bocairent 56 1970 -
Vicent Simó i Montaner El Real de Gandia 5 1970 -
Javier Calderón Zamorano Noblejas (Toledo) 6 1970 -
Emilio Renard Vallet Cullera 2 1970 2022
James Chappell Malta 23 1970 -
Ferran Ferrando Doménech Pego 2 1970 -
Damià Llorens Jordá La Torre de les Maçanes 9 1969 -
Ramón Herrero Belda Quart de Poblet / Bunyol 1 1969 -
Fco. José Martínez Gallego San Antonio (Requena) 22 1969 -
Emilio Jesús Oltra Benavent Quatretonda 19 1969 -
Gerardo Tuozzo García Anna (València) 1 1969 -
José Ángel Carmona Parra Petrer 19 1969 -
José Tomás Moñinos Baeza El Campello 1 1969 -
Andrés Arévalo Cots Alcoi 1 1969 2002
Juan Giménez Cerezo Algemesí / Palma de Mallorca 1 1969 -
Luis Sánchez Jiménez Sax 2 1969 -
Enrique Igual Blasco Cocentaina 2 1969 -
Orlando Soccavo Burdeos (França) 2 1969 -
Roque Baños López Jumilla 3 1968 -
Paulo Marco Massano Lourenço Ericeira (Portugal) 1 1968 -
Francisco José Andreu Comos Torrent (València) 7 1968 2024
Miguel Ángel Garcia Boscà La Pobla del Duc 8 1968 -
Páginas