Inici / Compositors de música festera

Compositors de música festera

Autors / Compositors de música festera

Llistat de compositors de música festera, ordenats alfabèticament i/o per localitats.

Mostrant 1101 - 1150 compositors d'un total de 1296.
Nom Localitat vinculadaorden descendente Obres
José Díaz Barceló Petrer 16
Juan José Poveda Romero Petrer 11
Elias Bernabé Garcia Petrer 4
Quintín Beltrán Petrer 1
Gabriel Sanchíz Carrillos Petrer 1
José Ángel Carmona Parra Petrer 18
María Asunción Rico Abad Petrer 3
Salvador Silla Folgado Picassent 2
Alberto Muñoz Bobí Picassent 1
Sergio Infante Pérez Pinto (Madrid) 1
Vicente Tomás Catalá Planes 8
Ronald Alfred Goodwin Plymouth (Anglaterra) 1
Antoni Josep Català Buigues Poble Nou de Benitatxell 15
Antonino Blanco Casariego Ponferrada 1
Aurelio Nieto Pontevedra 2
Fernando Ruibal Pontevedra 1
Israel Alonso Pontevedra 1
Joan Enric Canet Todolí Port de Sagunt 21
Adrián Ronda Sampayo Potries 1
Arthur Ney Potsdam (Alemanya) / Villars-sur-Ollon (Suïssa) 1
Rogelio Groba Puenteareas 4
Reveriano Soutullo Otero Puenteareas 1
Rafael Domenech Pérez Quart de les Valls (València) 8
Josep Miquel Martínez Giménez Quart de les Valls (València) 12
Josep Lluís Valldecabres Quart de Poblet 4
Nàdia Benavent Benavent Quatretonda 1
José Vicente Alberola Margarit Quatretonda 1
Emilio J. Oltra Benavent Quatretonda 15
Emiliano Pastor Valero Quesa (València) 2
Jesús Mula Martínez Rafal (Alacant) 29
Sixto Manuel Herrero Rodes Rafal (Alacant) 7
José Luis González Sanchis Rafelguaraf 12
Roman Garcia Montaner Ràfol de Salem 8
Francisco Signes Castelló Real de Gandia 13
Vicent Simó i Montaner Reial de Gandia 5
Pedro Salinas Robles Requena 5
Pedro Sosa López Requena 1
Adolfo Campos Pérez Ribadavia 1
Juan Andrés Aguilar Izquierdo Rocafort 5
Francisco Jorge Mora García Rojales 1
Ventura Cartagena Guirao Rojales 8
Mª Dolores Cases García Rojales 2
Álvaro Navarro Ròtova (València) 1
Luis Blanes Arques Rubielos de Mora / Alcoi 7
Joaquín Rodrigo Vidre Sagunt 1
Miguel Villar González Sagunt / Sax / Gandia 128
Enrique Pareja Bosch Salobreña (Granada) 2
Fco. José Martínez Gallego San Antonio (Requena) 17
Juan Quintero Muñoz San Roque (Cádiz) 1
Antoni Alburquerque Subirats Sant Carles de la Ràpita (Tarragona) 2
Páginas