Inici / Compositors de música festera

Compositors de música festera

Compositors de música festera

Llistat d'autors i compositors de música festera, ordenats alfabèticament i/o per localitats.

Mostrant 1701 - 1750 compositors d'un total de 1768.
Nom Localitat Obres Naixorden descendente Def.
Francisco Blázquez Ayela Mutxamel 16 1989 -
Adan Bernabeu i Garcia Xixona 4 1989 -
Javier Martínez Campos València 14 1989 -
Ferran Campos Valdés Biar 37 1990 -
Javier Artés Arlandis València 3 1990 -
José Manuel López Sambad Lourenzá (Lugo) 1 1990 -
Julio Domingo Escamilla Caudete de las Fuentes 4 1990 -
Juan Pedro Bernabé Poveda Sax 6 1990 -
Vicent Mengual Caudeli Gandia 23 1990 -
Carlos Montesinos Parra Ibi 14 1991 -
Marcos Verdú Verdú Cocentaina 7 1991 -
José Conejero Olcina Ontinyent 24 1991 -
Felipe García Atienzar Fuente-Álamo (Albacete) 10 1991 -
Rubén Urbán Segura Alacant 9 1991 -
Casimiro Mejía Montalvo Cuenca (Castilla-La Mancha) 1 1991 -
Andrea Gil Boscà Castelló de Rugat 1 1991 -
Àngela Gómez Vidal Guadasséquies (València) 2 1991 -
Carlos Savall Guardiola Callosa d'en Sarrià 1 1992 -
Antón Alcalde Rodríguez Rianxo (A Coruña) 2 1992 -
Adrián Hernández Altelarrea Covaleda (Soria) 1 1992 -
Vicente Jiménez Ayala Murcia 1 1992 -
Javier Casanova Jordán Agullent 1 1992 -
Daniel Ros Hernández El Jimenado (Torre-Pacheco) 2 1992 -
Pablo Bas Benigànim 10 1992 -
Luis Belda Cerdá Ontinyent 12 1992 -
Óscar Calatayud Gómez Llanera de Ranes 6 1993 -
Roman Garcia Montaner Ràfol de Salem 10 1993 -
José Jesús Martínez Espuig Alcàsser 1 1993 -
Jorge Martínez Campos València 1 1994 -
Santiago Peláez Noguera València 2 1994 -
Javier Cañizares Ortuño Almoradí 2 1994 -
Carlos Máñez Torrejón Altura (Castelló) 2 1994 -
Àngel Vidal Pérez Canals (València) 15 1994 -
David Castelló Silvestre Ontinyent 12 1994 -
David Leal Esteve Castalla 4 1994 -
Adrián Vallejos López Torrevieja 1 1994 -
Damián Magallón Fernández Crevillent 2 1995 -
Óscar Cháfer Serrano Benigànim 14 1995 -
Jordi Pérez Santonja Banyeres de Mariola 5 1995 -
Marta Leal Escribano La Roda (Albacete) 1 1995 -
Pablo Menor Ferrándiz Villena 1 1995 -
David Domènech Torres Elx 2 1996 -
David Valera Ruiz Petrer 13 1996 -
José Francisco Maestre Belda Ontinyent 1 1996 -
Rubén Penadés Silvestre Ontinyent 21 1996 -
Christian Artero Lledó Antas (Almería) 12 1996 -
Alejandro Cantos Sánchez Caudete 1 1996 -
Aarón Esteve Gandia L'Alcúdia de Crespins 3 1997 -
Aaron Mompó López L'Olleria 8 1998 -
Jordi Banyuls Borja Altea 2 1998 -
Páginas