Inici / Catàleg d'obres

Catàleg d'obres

Mostrant 501 - 600 obres d'un total de 3086.
Títolorden descendente Gènere Autor(s) Any
Asensio Navarro Pasdoble Antonio Milán Juan 1997
Así desfilan Pasdoble Amando Blanquer Ponsoda 1962
Asiram 94 Pasdoble Juan Daniel Jover Piqueres 2015
Aspe Pasdoble Juan Ángel Amorós 1975
Astures de Santa Pola Marxa cristiana Víctor Montoya Prieto
Asturians Marxa cristiana Fco. Calvo Mas 2017
Asturs d'Elx Marxa cristiana José Mª Valls Satorres 2001
Asturs d'Ontinyent Marxa cristiana Miguel Ángel Sarrió Nadal 1995
at-Ha-Chan Pasdoble Evaristo Pérez Monllor 1926
Atalaya Marxa cristiana Antonio Milán Juan 1997
Atalaya Almogávar Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1987
Atalayense Pasdoble Francis J.
Atarfe Marxa mora Miguel Ángel Sarrió Nadal 2003
Ateneu Musical Contestà Pasdoble José Insa Martínez 1986
Athênaeum Pasdoble Enrique Alborch Tarrasó 2004
Athenaeus 1932 Pasdoble Ramon Garcia i Soler 2007
Atmuraf Marxa mora Ernesto García Climent 2012
Aträm Marxa mora José Rafael Pascual Vilaplana 2010
Aura Ballet Miguel Ángel Mas Mataix 2017
Aurora Marxa mora Antonio Milán Juan 1995
Aurora levantina Pasdoble Joaquín Sansalvador Moltó
Aurorín Sarrió Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 2000
Avalón Marxa cristiana Felipe García Atienzar
Avant Contestanos! Marxa cristiana David Javaloyes Palací 2016
Avant Creuats! Marxa cristiana Azael Tormo Muñoz 2009
Avant Mónica i Maica Marxa cristiana Daniel Ferrero Silvage 2004
Avant, San Blai Pasdoble Luis Belda Cerdá
Avantpassats Marinos Marxa mora Damián Molina Beneyto 2009
Avis meis Marxa cristiana Ernesto García Climent 2013
Ayyawen Marxa mora Fernando Ugeda Fernández
Az-Bo Marxa cristiana José Vicente Asensi Seva 1994
Azcona Marxa cristiana Juan Antonio García Gallardo 2018
Azenet 1238 Fanfàrria Ramon Garcia i Soler 2003
Azib de Midar Marxa mora Evaristo Pérez Monllor
Azorín Pasdoble Iván González García 2017
Azurinas Marxa cristiana Francis J.
Baidal Pasdoble Jesús Ufano Cervantes 2014
Baix l'arc Marxa cristiana Damián Molina Beneyto 1995
Baix la figuera-Abencerrajes Marxa mora Camilo Pérez Monllor 1931
Baixa el Tuareg Marxa mora Juan Carlos Sempere Bomboí 2003
Ballalferis vert 89 Marxa mora José Pérez Vilaplana 1989
Ballet Cides '97 Marxa cristiana Jesús Barberá Fontana 1997
Balsam Marxa mora José Luis González Sanchis
Banda Pasdoble José Pérez Vilaplana
Banda Instructivo Musical Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1983
Banda Música Nueva de Alcoy Pasdoble Francisco Esteve Pastor
Bandeja de flores Pasdoble Antonio Andreu Torrecilla 1986
Bandera y Banderín Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1982
Bando moro Marxa mora José Mª Ferrero Pastor 1958
Bando Moro de Caravaca de la Cruz Marxa mora Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1993
Bañeres Pasdoble Godofredo Garrigues Perucho
Banu Marin Marxa mora Vicente Juan Sanoguera Rubio 2013
Barber Capità Marxa mora Luis Belda Cerdá 2012
Barceló de Sax Pasdoble José Insa Martínez 1980
Barranch Marxa cristiana Francisco Amaya Martínez 2015
Bassa dels peixos Pasdoble Justo Sansalvador Cortés
Bastaixos Marxa cristiana Pere Sanz Alcover 2010
Batalla imperial Música incidental Francisco Amaya Martínez
Batallers Marxa cristiana Ramon Garcia i Soler 1999
Batiste Conill Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1992
Batiste Serra Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1977
Bayt Lahm Marxa mora Vicent Pérez i Esteban 2018
Beatriz Capitana Mora Marxa mora Miguel Ángel Sarrió Nadal 2002
Bedu'iina Marxa mora Vicent Mengual Caudeli 2016
Bedu-Issa Marxa mora José Joaquín Sanjuán Ferrero
Beduinas de Villena Marxa mora Manuel Castelló Rizo
Beduinos de Novelda Marxa mora Jesús Mula Martínez 1998
Beduinos de Petrer Marxa mora José Insa Martínez 1988
Beduins Marxa mora Emiliano Pastor Valero 1987
Beduïns de Sumacàrcer Marxa mora Josep Ros García 2010
Begoña Marxa mora Juan Carlos Sempere Bomboí 2001
Bekir-Mariola Marxa cristiana Damián Molina Beneyto 2011
Bellaguarda Marxa cristiana Ferran Ferrando Doménech 2004
Belsaí Marxa mora Saül Gómez Soler 2012
Ben Al-Sahagui Marxa mora Francisco Valor Llorens 2001
Ben Bufats Marxa mora Enrique Hernandis Martínez 2003
Ben Etnen Marxa mora Juan Giménez Cerezo 1998
Ben Hudzail Marxa mora José Mª Valls Satorres 1980
Ben Hulem Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 2008
BEN PAUET Marxa mora Enrique Torró Insa
Ben Yucef Marxa mora José Aparicio Peiró 2002
Ben-Amer Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1974
Ben-Hixamen Marxa mora Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1985
Ben-Tariks Marxa mora Enrique Hernandis Martínez
Benalacant Jossach Marxa mora Justo Sansalvador Cortés
Benarrai Marxa mora Vicente Gabriel Casanova Martínez 2018
Benataire Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2004
Benditos Marxa mora Francisco Valor Llorens 2010
Benedicamus Domino Música incidental Francisco Amaya Martínez 2015
Beneixamut Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1985
Benetaire Pasdoble Rafael Alcaraz Ramis
Benexar Pasdoble Fernando Tormo Ibáñez
Beni David Marxa mora Gregorio Casasempere Gisbert 2005
Benicadell Pasdoble Joan Enric Canet Todolí 1991
Benifat Marxa mora Francisco José Martínez Gallego 2002
Beniheres Marxa mora Carlos Pellicer Andrés 2011
Benilloba Pasdoble Tomás Olcina Ribes
Benimerines Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1982
Benimerines Marxa mora José Albert Hurtado
Benimerins Pasdoble Daniel Ferrero Silvage 2005

Páginas

Bibliografia i fonts consultades

Així com compositors consultats personalment.