Inici / Catàleg d'obres

Catàleg d'obres

Mostrant 401 - 500 obres d'un total de 2147.
Títolorden descendente Gènere Autor(s) Any
Beduinas de Villena Marxa mora Manuel Castelló Rizo
Beduinos de Novelda Marxa mora Jesús Mula Martínez 1998
Beduinos de Petrer Marxa mora José Insa Martínez 1988
Beduïns de Sumacàrcer Marxa mora Josep Ros García 2010
Begoña Marxa mora Juan Carlos Sempere Bomboí 2001
Bekir-Mariola Marxa cristiana Damián Molina Beneyto 2011
Bellaguarda Marxa cristiana Ferran Ferrando Doménech 2004
Belsaí Marxa mora Saül Gómez Soler 2012
Ben Al-Sahagui Marxa mora Francisco Valor Llorens 2001
Ben Bufats Marxa mora Enrique Hernandis Martínez 2003
Ben Etnen Marxa mora Juan Giménez Cerezo 1998
Ben Hudzail Marxa mora José Mª Valls Satorres 1980
Ben Hulem Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 2008
Ben Yucef Marxa mora José Aparicio Peiró 2002
Ben-Amer Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1974
Ben-Hixamen Marxa mora Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1985
Benataire Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2004
Benditos Marxa mora Francisco Valor Llorens 2010
Benedicamus Domino Música incidental Francisco Amaya Martínez 2015
Beneixamut Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1985
Benetaire Pasdoble Rafael Alcaraz Ramis
Beni David Marxa mora Gregorio Casasempere Gisbert 2005
Benicadell Pasdoble Joan Enric Canet Todolí
Benifat Marxa mora Francisco José Martínez Gallego 2002
Beniheres Marxa mora Carlos Pellicer Andrés 2011
Benilloba Pasdoble Tomás Olcina Ribes
Benimerines Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1982
Benimerines Marxa mora José Albert Hurtado
Benimerins Pasdoble Daniel Ferrero Silvage 2005
Benimerins de Ontinyent Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 1991
Benimussa Marxa mora Antoni de la Asunción 2006
Benissoda Pasdoble Óscar Sempere Francés
Benixbohemia Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1996
Benjamín Palencia Pasdoble Francisco Pérez Devesa 1973
Bequeteros a ratllar Pasdoble Gustavo Pascual Falcó
Bere Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2008
Berebers d'Altea Marxa mora Jaime Fco. Ripoll Martins 2003
Berenguers Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1982
Bernardo de Ibi Pasdoble Juan Manuel Molina Millá 2005
Bernardo el tamboré Pasdoble Juan Manuel Molina Millá
Beto Pasdoble Josep Vicent Egea Insa 2002
Betry Marxa cristiana José Rafael Pascual Vilaplana 2008
Bicentenari Pasdoble Pedro Joaquín Francés Sanjuán 1996
Bicolor Pasdoble Alfredo Alberola Sempere 1970
Bien por los Nazaríes Pasdoble Manuel Carrascosa García
Bisbe Mossàrab Pasdoble Miguel Ángel Sarrió Nadal 1996
Biscaïns 1957 Marxa cristiana José Javier Sanz Vila
Biscaïns d'Onil Marxa cristiana Miguel Ángel Mas Mataix 2001
Blasco i Rexol Pasdoble José Salvador González Moreno 2015
Blasmape Pasdoble Jesús Mula Martínez
Blau i Nacre Marxa mora Saül Gómez Soler 2006
Bodas de Oro Pasdoble Rafael Alcaraz Ramis
Bohemios del 29 Pasdoble José Pérez Vilaplana 1955
Bon amic Marxa cristiana Miguel Aparicio Navarro 1995
Bon capità Marxa mora José Mª Ferrero Pastor 1971
Bon fester Marxa mora Daniel Ferrero Silvage 1991
Boni Pasdoble J. A. Carmona 2000
Boni Pasdoble Octavio J. Peidró Padilla 2000
Bonus Christianus Marxa cristiana José Mª Ferrero Pastor 1966
Borja Lloret Pasdoble Francisco Pérez Devesa 1973
Borjos Marxa cristiana Saül Gómez Soler 2009
Boronat Pasdoble Francisco Pérez Devesa
Borosko Pasdoble Juan José Pérez Camús
Borts 1939 Pasdoble Francisco Valor Llorens 2011
Brisa Festera Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1987
Brisas de Buñol Pasdoble Francisco Esteve Pastor
Brisas de Mariola Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1976
Brisas del Alberri Pasdoble Enrique Castro Gamarra 1958
Brisas del Cerrón Pasdoble Felipe García Atienzar 2013
Brisas del Clariano Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1969
Brisas Otoñales Pasdoble Miguel Gimeno Puchalt
Broquer d'or Pasdoble José Pérez Vilaplana
Buba Marxa mora Saül Gómez Soler 2008
Bucanera Marxa cristiana Francisco Valor Llorens 2012
Bucaneros d'Ontinyent Marxa cristiana Miguel Ángel Sarrió Nadal 1991
Bucaners Marxa cristiana Ramon Garcia i Soler 2006
Bukayrân Pasdoble José Rafael Pascual Vilaplana 2014
BUMMA Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1982
Bunyols Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1980
Buscant un bort Marxa mora Gustavo Pascual Falcó 1945
Buzauq Marxa mora Ernesto García Climent 2000
Caballero Halcón Marxa cristiana Pedro Joaquín Francés Sanjuán 2005
Caballeros de Guante Blanco Pasdoble Juan Manuel Molina Millá
Caballeros de Navarra Pasdoble Ignacio Sánchez Navarro 1990
Caballeros Halcones Pasdoble José Insa Martínez
Cachasa Marxa masera José Rafael Pascual Vilaplana 2008
Caçons Festeres Pasdoble Vicente Genís Nadal
Cadelavir 70 Pasdoble José Mª Ferrero Pastor 1971
Café Licor y Tares Pasdoble Francisco Esteve Pastor 1984
Café y Copa Pasdoble Miguel Aparicio Navarro 1986
Cagamistos capità Marxa cristiana José Pérez Vilaplana 1990
Caíd Ballet Saül Gómez Soler 2011
Caid Marxa mora Azael Tormo Muñoz
Calavia Pasdoble Carlos Pellicer Andrés 2004
Califa i Capità Marxa mora Francisco Esteve Pastor 1984
Califach Marxa mora Jaime Fco. Ripoll Martins
Calle Mayor Pasdoble José Insa Martínez
Callosa en festes Pasdoble José Vicente Asensi Seva 1990
Calpe Pasdoble Fernando Penella Vicens
Calzados Montecir Pasdoble Juan Ángel Amorós 1971

Páginas

Bibliografia i fonts consultades

Així com compositors consultats personalment.